تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور

بابایی کارنامی تشریح کرد: روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، به تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در سازمان اداری و استخدامی کشور پرداخت.

به گزارش شناسنامه قانون، علی بابایی کارنامی در گفت‌ و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح روند تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در مهلت ۴۵ روزی که برای سازمان اداری و استخدامی کشور تعیین شده بود، گفت: قرار بر این شده بود که نمایندگانی از سازمان اداری و استخدامی کشور و تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس و طراحان طرح ساماندهی کارکنان دولت در مدت ۴۵ روز کاری که برای این سازمان تعیین شده بود بر اساس این طرح به تدوین لایحه بپردازند و بعد از تصویب آن در دولت به مجلس ارسال شود.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: البته اصلاحاتی نیز در طرح ساماندهی کارکنان دولت اعمال می‌شود و نظرات دولت نیز در تدوین این لایحه تامین خواهد شد.

نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: کمیته تدوین لایحه ساماندهی کارکنان دولت در تاریخ ۲۴ شهریورماه تشکیل شده و آقای لطیفی طی حکمی آقای قنبری را به عنوان نماینده سازمان اداری و استخدامی کشور برای تشکیل و اداره آن انتخاب کرد، همچنین تعدادی از اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس همچون بنده، آقایان عباس گودرزی، خلیل بهروزی‌فر و علی اصغر عنابستانی مامور شدیم تا در جلسات این کمیته حضور پیدا کنیم.

نایب رییس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: تاکنون این کمیته یک جلسه تشکیل داده و قرار است از هفته آینده بعد از اتمام تعطیلات مجلس این کمیته با فوریت آغاز به کار کند تا در طول دو هفته بعد از آن لایحه آماده شود و در کمیسیون اجتماعی دولت به تصویب برسد و برای طی روند بررسی و تبدیل آن به قانون به مجلس تقدیم شود.

اخبار مربوط به طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت را از لینک زیر دنبال کنید:

آخرین اخبار طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت

مطالب مرتبط:

3 دیدگاه

  1. 😂😂😂😂😂زمان دولت نهم همین تبدیل وضعیت انجام شد سرایداران مدارس شدن معلم تو بخوان حدیث مفصل از مجمل

  2. 19 ساله کارمند قراردادی معین در سازمان محیط زیستم،کسانی ان که یکساله اومدن چون پدرشون 4 ماه جبهه بوده استخدام شدن منو به خاطر 19 سال سابقه و تجربه ام و خدماتم چرا استخدام نمیکنید؟؟؟؟؟؟خدت رو خوش نمیاد …پیر شدم و ……همکارای من که پیمانی و رسمی ان دو سه برابر من حقوق میگیرن و کارشونم از من کمتره…تو اداره زورشون فقط به ما میرسه و تهدیدمون میکنن.رییسی تو یبه داد ما برس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *