0 امتیاز
1.3k بازدید
در حق بیمه و بازنشستگی توسط

سلام و وقت بخیر

من مدت 13 سال با دیپلم استخدام اداره بودم و رتبه من سال یازدهم پایه شدو سپس سال چهاردهم کارشناسی ارشد ارائه دادم آیا رتبه من نباید تغییر پیداکنه ؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط
باسلام، خیر
بر اساس مفاد ماده ۱۴ آیین نامه طرح طبقه بندی مشاغل :
«یک سوم سوابق مربوط و مشابه با مدرک دیپلم و یک دوم سوابق مربوط و مشابه با مدرک تحصیلی فوق دیپلم پس از اخذ مدرک تحصیلی لیسانس مربوط و انتصاب در مشاغل کارشناسی، قابل احتساب میباشد.»
اخذ رتبه ارشد، مستلزم داشتن ۱۲ سال تجربه مرتبط کارشناسی خواهد بود.

سوالات مشابه

...