0 امتیاز
3.7k بازدید
در حق بیمه و بازنشستگی توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام. برادر بنده معلم بود فوت شدند دو سال دیگه هم بازنشسته میشدن.ایا بهشون پاداش تعلق میگیره یا نه؟

5 پاسخ

0 امتیاز
توسط

سلام.

سلام. مستخدمی که فوت می نماید از تاریخ فوت بازنشسته میشود.

پاداش پایان خدمت مستخدمین متوفی به استناد قانون پرداخت پاداش پایان خدمت و ...مصوب ۱۳۷۵و اصلاحات و الحاقات بعدی به ازای هر سال سابقه مندرج در حکم کارگزینی معادل یکماه پاداش مشروط بر اینکه از ۳۰تجاوز ننماید، به وراث قانونی موضوع ماده ۸۶ ق ا ک قابل پرداخت خواهد بود.

متن قانون: قانون پرداخت پاداش پايان خدمت و بخشی از هزينه‌های ضروری كاركنان دولت

0 امتیاز
توسط
سلام بله بهشون پاداش داده میشه به ورثه قانونی
0 امتیاز
توسط
باسلام واحترام حکم کارگزینی از30تجاوزنکندمعنی ش چیه ممنون میشم جواب منوبدیدن
توسط
یعنی مبلغ آخرین حکم کارگزینی ضربدر ۳۰میشه حتی اگر ۳۵سال خدمت کرده باشه
0 امتیاز
توسط
خدا رحمتش کنه حالا بزار به زنده ها بدن ما هم رو هوا هستیم
0 امتیاز
توسط
سلام،بله طبق قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران باید براساس۲۸سال سابقه کاری محاسبه شود.

سوالات مشابه

0 امتیاز
3 پاسخ 436 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.1k بازدید
...