Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /www/wwwroot/shenasname.ir/ask/qa-include/qa-base.php on line 1170

Warning: session_start(): open(/www/php_session/shenasname.ir//sess_t51ikhk3e88s2karapj7n2g48c, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /www/wwwroot/shenasname.ir/ask/qa-include/app/users.php on line 162

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /www/php_session/shenasname.ir/) in /www/wwwroot/shenasname.ir/ask/qa-include/app/users.php on line 162

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /www/wwwroot/shenasname.ir/ask/qa-include/pages/question-view.php on line 1131
پاداش صندوق بازنشستگی کارمندان متوفی - پرسش و پاسخ اداری و استخدامی
0 امتیاز
1.6k بازدید
در حق بیمه و بازنشستگی توسط
ویرایش شده توسط

ایا فرهنگیانی که بیش از ۳۰ سال مانده اند اگر در این فاصله فوت کنند پاداش پایان خدمت نمی گیرند؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط
سلام - مطابق ماده 107 قانون مدیریت خدمات کشوری ، به خدمت بیش از 30 سال پاداش تعلق نمی گیرد.
توسط
البته تا سی سال را دریافت می کنند بیش از سی سال پاداش تعلق نمی گیرد چه در حیات باشند چه به رحمت خدا رفته باشند
توسط
سلامٌ علیکم ورحمةالله
سال 99 بخشنامه ای را دیدم که قید شده، پاداش بالاتراز سی سال هم محاسبه خواهد شد یعنی اگر کسی بر اساس قانون مثلاً ادامه کار مدارک فوق لیسانس و دکتری که می توانند تا 35 سال ادامه دهند، برای باز نشستگی نیز محاسبه خواهد شد.
توسط
نمایش از نو
سلام .پدر من در عین خدمت فوت شدن هفت سال خدمت کردن.وتا الان تقریبا با هفت سال خدمت 31سال میگذرد. و حقوقشان به مادرم تعلق میگیرد.ایا پاداش پایین خدمت شامل میشود
توسط
سلام تاسی سال را درست فرمودید وبالای سی سال به ازای هرسال 2/5(دو ونیم) درصد به حقوق اضافه میشود.
توسط
پاداش بازنشستگی کدام استان واریز نشده
...