0 امتیاز
769 بازدید
در قوانین و مقررات ایثارگران توسط

با سلام.

بنده جانباز ۵۵٪ هستم، اخیرا احکام کارگزینی سال ۹۹ رو برای بنده صادر کرده اند، و حاشیه حکم نوشته اند که افزایش ماه اول از شما کسر و به حساب صندوق بازنشستگی واریز می شود، در صورتی که براساس قانون استخدامی جانبازان مصوب سال ۷۴ و ماده ۳۸ قانون جامع خدمات‌رسانی ایثارگران صد در صد کسورات بازنشستگی و مالیات به حساب کارفرما است، لطفاً در این خصوص بنده را راهنمایی بفرماید؟

در ضمن بنده چگونه می توانم مطلع شوم که عضو صندوق شاهد هستم؟ باتشکر

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط
با سلام.

مقرری ماه اول منصرف از معافیت از کسور بازنشستگی می باشد و در کسر مقرری ماه اول تفاوتی بین مستخدم جانباز و عادی وجود ندارد.‎
توسط
سلام مجدد، شماره ۳۷ جامع خدمات‌رسانی به ایثارگران را بخوانید، یا قانون استخدامی جانبازان مصوب سال ۷۴، در این قوانین اصلأ به ماه اول و غیره اشاره نشده، بنده با توجه قوانین درخواست راهنمایی داشتم. ممنون میشم اگر مجدد راهنمایی بفرماید. باتشکر جعفرصالحی از بندرعباس
توسط
مبنای کسر مقرری ماه اول، ماده (۱۰۰) قانون استخدام کشوری است.
دوست عزیز، ایثارگران مشمول از پرداخت کسور بازنشستگی معاف گردیده اند و نه از مقرری ماه اول.
دو مقوله کاملا جدا از هم هستند.
0 امتیاز
توسط
بنام دوست

در قانون استخدامی ماده ۱۰۰ از نحوه اجرا دارای اشکالاتی میباشد که متاسفانه به اشتباه کل ادارت به اون عمل میکنند

دراین ماده قانونه نوشته مقرری ماه اول که به نظر میرسد که فقط ماه اول استخدام بوده که اشتباها اونو به دریافت حکم سالیانه و به هرگونه افزیاش حقوق و گروه بسط داده شده  .  هیچ جای این قانون نوشته نشده که ماه اول منظور ماه اول هر سال میباشد یا ماه اول افزایش گروه و طبقه حتما موافقید که که کسر این مبلغ خلاف قانون بوده و اشکال دارد

لطفا برای بهتر درک کردن موضوع به اصل ماده و قانون مراجعه فرمایید

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 9 بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 9 بازدید
...