0 امتیاز
1.5k بازدید
در بازنشستگی و از کار افتادگی و فوت کارگر توسط
دوباره دسته بندی کردن توسط
سلام. من ۲۷ سال سابقه دارم و ۴۶ سال سن. آیا می‌توانم ازبازنشتگی پیش ازموعد استفاده کنم؟

2 پاسخ

0 امتیاز
توسط (17k امتیاز)

سلام. مشخص نکردید که صندوق شما چیست یا در بخش دولتی یا غیردولتی کار می‌کنید. در هر حال، در حال حاضر قانون عامی برای بازنشستگی پیش از موعد (به جز برخی موارد ایثارگران و معلولان و شاغلین مشاغل سخت و زیان‌آور) وجود ندارد.

0 امتیاز
توسط
چرا اطلاعات نادرست میدید، دوست عزیز،طبق بند «ت» ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه، با موافقت دستگاه میتوانید بازنشسته شوید.
قبل توسط
نمایش از نو قبل
سلام من درست 27 سال سابقه تامین‌اجتماعی و 47 سال سن دارمممنون میشم من رو برای بازنشستگی راهنمایی کنید
متشکرم

سوالات مشابه

...