0 امتیاز
145 بازدید
در قوانین و مقررات ایثارگران توسط
با سلام،

با توجه به بند و ماده 44 قانون برنامه توسعه، آیا تبدیل وضعیت برادر شهید عضو هیات علمی پیمانی وزارت علوم به رسمی امکان پذیر است؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط
باسلام ودعای خیر بله باعنیت به بند دتبصره ۲۰قانون بودجه ۱۴۰۰ واببن نامه اجرایی ان وماده۲۱ قانون ایثارگران تکلیف دستگاه اجرایست
توسط
سلام
بنده هم برادر شهید و هیات علمی هستم و سال 99 درخواست کردم ولی موافقت نشد.
آیا درخواست جدید را وزارت علوم می پذیرد؟
بخشنامه ای در این زمینه وجود دارد؟
ممنونم
...