0 امتیاز
2.2k بازدید
در استخدام و تبدیل وضعیت توسط
آیا طرح تبدیل وضعیت ایثارگران شامل نیروهای شرکتی هم میشود؟

4 پاسخ

0 امتیاز
توسط

بله طبق  تبصره(1) بند(ذ) ماده (87) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی برای نیروهای شرکتی و پیمانکاری با سابقه حداقل سه ماهه باید تبدیل وضعیت گردند .

0 امتیاز
توسط
اگر بله پس چرا امروز که سازمان اموراستخدامی بخش نامرو ابلاغ کرده اسمی از نیروهای پرتلاش و زحمت کش شرکتی و پیمانکاری به چشم نمیخوره؟؟؟
توسط
من هم رفتم پیشه شبکه خودمون میگن شرکتی فعلا تبدیل وضعیت نمیشه
0 امتیاز
توسط
سلام .بله شامل نیروی شرکتی میشود و شک نکنید و تو سال ۹۹ حتمی اجرایی میشه .چون من رفته بودم ستاد بنیاد شعید تهران .و شخصا بهم گفتن نگران نباش.پس دوستان همه نیروی های شرکتی خانواده شهدا .شامل میشود
0 امتیاز
توسط

اگر منظور شركت هاي خصوصي است : شامل نمي شود 

در تبصره بودجه 1400 به دستگاه و دستگاه هاي اجرايي اشاره شده است. تعريف دستگاه اجرايي در ماده 5 قانون مديريت خدمات كشوري مي باشد . شامل بخش خصوصي و شركت هاي واگذار شده نمي گردد.

شركت هاي خصوصي  از شمول اين مقررات خارج هستند . در تعريف دستگاه اجرايي قرار نمي گيرند 

اين مصوبه در صورتي شامل ايثارگران اين شركت ها مي شد كه عبارت دستگاه اجرايي در آن نباشد و مصوبه مجلس اينگونه باشد كه مشمولان ماده 2 قانون جامع خدمات رساني به ايثارگران 

در حال حاضر در مصوبه بودجه گقته شده دستگاه هاي اجرايي و اين دستگاه هم تعريف قانوني دارند

سوالات مشابه

0 امتیاز
1 پاسخ 579 بازدید
...