بخشنامه ستاد کل در خصوص تفویض اختیار صدور گواهی جبهه رزمندگان به استان‌ها

تفویض اختیار امضاءهای مجاز صدور گواهی جبهه رزمندگان به استان‌ها (بخشنامه شماره ۱۸۳۵۵ مورخ ۲۱/۳/۱۴۰۱ سازمان اداری و استخدامی کشور)

معاونین محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی دستگاه‌های اجرایی

در اجرای طرح یکنواخت‌سازی گواهی جبهه رزمندگان با موضوع سازمان‌های مجاز جهت صدور گواهی جبهه، به پیوست ابلاغیه شماره ۰۱۱۳۹/۸۵/۱/۲۲۱۶ مورخ ۲۹/۲/۱۴۰۱ اداره ایثارگران معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح، جهت اطلاع و بهره برداری ارسال می‌گردد.

عبداله میرزائی- رئیس امور مدیریت مشاغل و نظام‌های پرداخت

مشاهده فایل ابلاغی بخشنامه

تفویض اختیار امضاءهای مجاز صدور گواهی جبهه رزمندگان به استان‌ها (ابلاغیه شماره ۰۱۱۳۹/۸۵/۱/۲۲۱۶ مورخ ۲۹/۲/۱۴۰۱ ستاد کل نیروهای مسلح)

از: معاونت نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح- اداره ایثارگران

به: فراجا- سردار معاون محترم نیروی انسانی

بازگشت به نامه شماره ۳۶۷۳۷/۳/۲۰۲۱ تاریخ ۲۵/۱۲/۱۴۰۰

بازگشت به شماره ۳۶۷۳۷/۳/۲۰/۲۱- ۲۵/۱۲/۱۴۰۰

سلام علیکم؛ با صلوات بر محمد و آل محمد

و با احترام؛ در اجرای «طرح یکنواخت سازی گواهی جبهه رزمندگان» با موضوع سازمان‌های مجاز جهت صدور گواهی جبهه، با توجه به نتایج بازدیدهای میدانی و درخواست آن سازمان مبنی بر پراکندگی جغرافیایی کارکنان تحت پوشش در سطح کشور و عدم وجود سوابق کارکنان وظیفه منقضی خدمت دارای سابقه حضور در جبهه به صورت متمرکز و همچنین نظر به اهمیت موضوع جلوگیری از تعاطی مکاتبات و کاهش رفت و آمد و پرهیز از تحمیل هزینه و اتلاف وقت و تسریع در پاسخگویی و ایجاد رضایت مندی در نزد جامعه معزز رزمندگان و خانواده محترم ایشان، به منظور تسهیل در انجام امور اداری و بهره مندی از تسهیلات معافیت، کسر خدمت دوره ضرورت و سار امتیازات قانونی مرتبط با رزمندگان از تاریخ ۱/۳/۱۴۰۱ “فرمانده و یا جانشین انتظامی هر یک از استان‌های کشور” مجاز به امضای گواهی حضور در جبهه برای کارکنان واجد شرایط جهت ارائه به سازمان‌های نیروهای مسلح و سایر دستگاه‌های اجرایی و عمومی کشور می‌باشند.

خواهشمند است دستور فرمایید ضمن معرفی نمونه امضاء مُجاز مسئولیت مزبور به مبادی ذی‌ریط، بر اجرای دقیق مقررات ابلاغی در صدور گواهی جبهه نظارت لازم به عمل آید.

معاون نیروی انسانی ستاد کل نیروهای مسلح- سرتیپ پاسدار محمدجواد زاده کمند

مشاهده فایل ابلاغی بخشنامه

مطالب مرتبط:

دکمه واگذاری صدور گواهی‌ حضور در جبهه رزمندگان به وزارت جهاد کشاورزی

دکمه بخشنامه گواهی ایثارگری معتبر مشمولین مقررات تبدیل وضعیت ایثارگران

3 دیدگاه

  1. باسلام بیشترین خدمت را منقضی 56 به این مملکت کرد آن هم به مدت 36 ماه اصل خدمت به مملکت بود.متاسفانه حتی پشیزی از نظر اقایان بخشنامه نویس نیرزید و ارزشی برای آنها نداشت. کدام جوان ایرانی به غیر از منقضی 56 یک عمر در لباس سربازی بود
    بدون هیچ گونه چشم داشتی .داوطلبانه به خدمت رفتن. حال که بحث امتیاز است .خدمت آنها وظایفی محسوب شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
شناسنامه قانون در تلگرام