آموزش کارکنان دولت

همايش‌ها، شركت‌هاي مشاوره و آموزش (بخشنامه ۳۱۱۶۳/۹۰/۲۰۰ مورخ ۶/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور)

پيرو بخشنامه‌هاي شماره‌ ۵۴۰۳۰/۲۰۰ مورخ ۱۹/۱۰/۱۳۸۹، موضوع ضوابط استفاده از عبارت “بين‌المللي”، “ملي”، “كشوري” و “استاني” در عنوان همايش‌ها و جشنواره‌ها و شماره ۵۱۸۷۵/۲۰۰ تاريخ ۹/۱۰/۱۳۸۹، موضوع ضوابط و دستورالعمل اعتبارسنجي مراكز و مؤسسات آموزشي و همچنين در اجراي ماده ۱۹ قانون مديريـت خدمات كشوري، ماده ۶۳ قانون برنامه پنجم توسعه كشور و تصويب‌نامه شماره ۲۰۶۳۷/ت۲۸۴۳۷هـ تاريخ ۲۳/۴/۱۳۸۳ هيأت وزيران (آيين‌نامه تشخيص صلاحيت مشاوران و پيمانكاران)، در خصوص استفاده از خدمات مشاوره مديريت توسط دستگاه‌هاي اجرايي، رعايت موارد زير ضروري است:

۱- حمايت مالي از همايش‌ها و يا اعزام كاركنان جهت شركت در همايش‌ها از سوي دستگاه‌هاي اجرايي در صورتي امكان‌پذير است كه برگزاركنندگان همايش، مجوز برپايي آن را از اين معاونت دريافت نموده باشند.

۲- اعزام و ثبت‌نامه كاركنان دستگاه‌هاي اجرايي، در دوره‌هاي آموزشي برگزار شده توسط تمامي شركت‌ها، مؤسسات و ساير مراكز آموزشي در صورتي مجاز است كه از سوي اين معاونت اعتبارسنجي شده و مجوز لازم را براي برگزاري دوره‌ها و سمينارهاي آموزشي دريافت كرده باشند. بديهي است گواهينامه‌هاي صادر شده از سوي مراكز بدون مجوز فاقد اعتبار است.

تبصره- بالاترين مقام و ذي‌حساب‌هاي دستگاه‌هاي اجرايي مسؤول اجراي بندهاي ۱ و ۲ اين بخشنامه مي‌باشند.

۳- آخرين ليست مربوط به شركت‌هاي خدمات مشاوره مديريت كه از سوي اين معاونت تشخيص صلاحيت شده و دستگاه‌هاي اجرايي مجاز به عقد قرارداد و استفاده از خدمات مشاوره‌اي آن‌ها مي‌باشند، در وبسايت اين معاونت به آدرس: mdhc.ir قرار مي‌گيرد. بديهي است امور مديريت عملكرد اين معاونت آماده پاسخگويي به استعلام‌هاي مربوط مي‌باشد.

لطف‌اله فروزنده دهكردي- معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس‌جمهور

 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments