0 امتیاز
2k بازدید
در قوانین و مقررات ایثارگران توسط
با سلام

در خصوص مشمولین تبصر2 بند ذ ماده 87 برنامه ششم توسعه. اینجانب فرزنده رزمنده با حداقل شش ماه حضور دواطلبانه در جبهه می باشم. آیا این قانون شامل من هم میشود؟

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط
سلام ؛ خیر فقط شامل خود رزمنده می شود.
توسط
سلام آقای وکیل لطفا تبصره قرائت بفرمایید
در تبصره 1به صراحت  رزمندگان بالای شش ماه رو آورده همسر وفررزندان در خصوص تبدیل وضعیت واستخدام
در تبصره 2 گفته والدین شهدا همسران وفرزندان شهدا وآزادگان وجانبازانو رزمندگان با شش ماه سابقه حضور داوطلبانه درجبهه.....دوستان حقوقی تفسیر به رای میکنن در صورتی تفسیر کار مجلس بود
دولت مجری است که نمیخواهد انجام دهد فقط بهانه میگیرد
توسط
آقای وکیل شهدا را خداوند بیامرزد این امتیاز برای خانواده شهدا هست در تبصره دوم همه جملات با واو عطف به هم وصل شده هست  سوال اینجاس خیلی از آزادگان وجانبازان ورزمندان اصلا در دستگاه اجرایی نیستن  این امتیاز مثل شهدا برای خانواده ایثارگران هست این دوستان مان بی انصافی میکنن ظلم میکنن
0 امتیاز
توسط
اقای وکیل پایه یک  چرا این بنده خداروگمراه میکنی  به خاطر جامع تر بودن ماده ۲۱ قانون جامع خدمات ایثارگران اون بر ماده ۸۷ قانون توسعه مقدم شناخته شده و این دوست عزیز قطعا شامل تبدیل وضعیت میشه
توسط
دقیقا شامل می‌شود 14 بند و خود قانون رو بخونید آقای وکیل پایه یک
توسط
احسنت به شمابرادرمن
توسط
لطفا ۱۴بند راکجاببینم؟
0 امتیاز
توسط
با سلام محضر دوستان عزیز

احتراما به استحضار میرساند به صراحت در تبصره 2 بند (ذ) ماده 87بیان شده وجمله اول  والدین همسرن وفرزندان شهدا با واو عطف به کلمات بعدی تسری داده شده دوستان تفسیر به رای میکنن وظلم بزرگی در حق سایر ایثارگران وخانواده های ایشان میکنن

سوالات مشابه

0 امتیاز
0 پاسخ 111 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 113 بازدید
0 امتیاز
1 پاسخ 1.4k بازدید
0 امتیاز
0 پاسخ 259 بازدید
...