0 امتیاز
1.5k بازدید
در قوانین و مقررات ایثارگران توسط
ویرایش شده توسط
سلام معلم قراردادی کار معین  و فرزند ایثارگر و جانباز ۳۰درصد  خواستم بدونم از طریق جانبازی میتونم تقاضای تبدیل وضعیت  از طریق دیوان بدم  آیا قانونی  وجود داره؟

1 پاسخ

0 امتیاز
توسط (17.1k امتیاز)

با سلام.

با توجه به دادنامه شماره ۶۶۹ مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۸ هیئت عمومی دیوان عدالت اداری، که در مقام ایجاد وحدت رویه در خصوص: «تبدیل وضعیت استخدامی ایثارگران از قراردادی به رسمی به استناد بند (ذ) ماده (۸۷) قانون برنامه ششم توسعه» صادر شده است، به نظر می‌رسد در وضعیت فعلی شکایت شما رد خواهد شد.

لینک: دادنامه شماره ۶۶۹ مورخ ۱۱/۴/۱۳۹۸ هیئت عمومی دیوان عدالت اداری

توسط
سلام الان با این استفساریه تکلیف فرزندان رزمنده جهت تبدیل وضعیت چه میشود؟با توجه تناقض مشمولین ماده ۲۱ و  شرایط بند و ماده ۴۴؟
توسط
سلام وقت بخیر ایا منظور از قرار دادی همه‌ قردادیها و شامل میشه من الان قرار دادی قانون کارم یا فقط انجام کار معین؟

سوالات مشابه

...