0 امتیاز
1.3k بازدید
در قوانین و مقررات ایثارگران توسط
ویرایش شده توسط

قانون جزء 6 بند ث ماده 88 قانون برنامه ششم توسعه شامل بنده که در مورخ اسفند 97 بازنشسته شده ام می شود یا خیر؟

3 پاسخ

0 امتیاز
توسط (17.1k امتیاز)

سلام.

قانون تفسیر جزء (6) بند (ث) ماده (88) قانون برنامه ششم توسعه در اوایل سال 98 ابلاغ شده است؛ لذا شامل آن دسته افرادی که قبل از این تاریخ بازنشسته شده اند نخواهد بود.

در این خصوص رأی زیر را ملاحظه کنید:

تاریخ اجرای یک مقطع تحصیلی بالاتر رزمندگان

0 امتیاز
توسط
ویرایش شده
سلام ؛ از تاریخ لازم الاجرا شدن تفسیر  ، ماده قانونی مورد اشاره قدرت اجرایی دارد .
توسط
این نیز ظلم مضاعف به رزمندگان است مکر جنگ در سال 98 رخ داده که این قانون را به ان تسری میدهند امیدوارم حق مظلومین روزی احیا گردد
توسط
از دست دیوان عدالت به چه کسی باید شکایت برد
0 امتیاز
توسط
باسلام کارمند عادی رسمی 22با سال سابقه یکی از سازمانهای دولتی هستم همسرم جانباز زیر 25 درصد می باشد با توجه به قانون تفسیر جزئ6 بند ث ماده 88 قانون 6 توسعه در خصوص برخورداری از  یک مقطع تحصیلی برای همسران جانباز زیر 25 درصد به کارگزینی اداره کل کشور مراجعه نمودم گفتند چنین چیزی نیست خواستم بپرسم ایا صحت دارد یا خیر به ادارات ابلاغ نشده یا نمیخواهند قاتون را اجرا نمایند .

سوالات مشابه

...