اخبار اداری و استخدامی

تلاش برای برگزاری آزمون استخدام ۴۱ هزار نفر در مراکز بهداشتی و درمانی در اسفندماه

تلاش برای برگزاری آزمون استخدام ۴۱ هزار نفر در مراکز بهداشتی و درمانی در اسفندماه

شناسنامه قانون- مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری آزمون استخدام ۴۱ هزار نفر برای تامین نیروی مراکز برگزار شود.

سیف الله مرادی، مدیر کل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: وزارت بهداشت امیدوار است تا پایان سال جاری آزمون برای جذب ۴۱ هزار نفر برای تامین نیروی مراکز برگزار شود.

به گفته وی تا به این لحظه مجوز جذب نیرو صادر نشده است.

او گفت: امیدواریم با حمایت بیشتر سازمان برنامه و بودجه مجوز برگزاری آزمون در پایان سال جاری داده شود.

به گفته وی با اقدامات انجام شده ۱۳۸۰ پایگاه، ۸۷۰ مرکز بهداشتی و درمانی و ده هزار تخت بیمارستانی با هزینه های میلیاردی افتتاح شده اند و برای شروع فعالیت این مراکز نیاز به تامین و جذب نیروی انسانی است.

او بیان کرد: برای بهتر شدن دسترسی های مردم به خدمات بهداشتی و درمانی نیازمند راه اندازی مراکز جدید و افتتاح تخت های بیمارستانی و جذب نیروی انسانی مورد نیاز در کشور هستیم.

مرادی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده از سازمان برنامه و بودجه در خصوص مجوز جذب نیرو با توجه به افتتاح مراکز درمانی و تخت های بیمارستانی نیازهای وزارت بهداشت در جهت تامین نیرو اولویت بندی شده اند.

او گفت: در اولویت بندی وزارت بهداشت برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز اول ۴۱ هزار نفر، در اولویت دوم ۶۳ هزار و در اولویت سوم نیز جذب ۷۶ هزار نفر تعیین شده است.

شناسنامه قانون در پیام‌رسان‌های داخلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *