اخبار اداری و استخدامی

اعاده به خدمت مهدی تاج بر مبنای ماده (60) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان گفت: در پی جلسات فشرده‌ای که با وزیر ورزش و جوانان و ریاست فدراسیون فوتبال داشتیم مقرر شد مهدی تاج به خدمت خود در فدراسیون فوتبال ادامه دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، سیدرضا صالحی امیری با تقدیر از فعالیت‌های فدراسیون فوتبال و موفقیت‌های ارزشمند آن اظهار داشت: فوتبال در شرایط حساس کنونی نیاز به آرامش دارد و نتایج و عملکرد نشان می‌دهد عملکرد فوتبال در سال‌های اخیر درخشان و افتخارآمیز بوده است.

رئیس کمیته ملی المپیک کشورمان با تأکید بر ارزیابی مثبت وزیر ورزش و جوانان از عملکرد فدراسیون فوتبال گفت: در آستانه جام ملت‌های آسیا هستیم و همه باید تمامی توان و ظرفیت خود را برای موفقیت تیم ملی در کنار هم قرار دهیم. 

صالحی امیری با اشاره به قانون ماده (60) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران* تصریح کرد: بر اساس این قانون، تاج می‌تواند خود را از حالت بازنشستگی به اشتغال مجدد با رعایت قانون برگرداند. انصافا تاج بارها اعلام کرد در مسیر قانون قرار دارد و خود را ملزم به اجرای آن می‌داند. خوشبختانه شرایطی مهیا شده است که بتوانیم از ظرفیت و توانمندی ایشان در چارچوب قوانین و مقررات کشور استفاده کنیم و امیدوارم روال قانونی اعاده به خدمت ایشان انجام شود.

*در متن خبر، ماده (60) قانون مدیریت خدمات کشوری آمده است. اما قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران صحیح است و بر همین اساس اصلاح شد.

 

مقررات مرتبط:

– قانون منع به کارگیری بازنشستگان حاکم بر قوانین برنامه ششم توسعه و جامع خدمات ایثارگران است

– طرح استفساریه ماده واحده ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان با موضوع اعاده به خدمت (در حال تصویب در مجلس شورای اسلامی)

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments