اخبار اداری و استخدامی

نحوه تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزشی وزارت آموزش و پرورش

نحوه تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزشی

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت مجلس گفت: نظر اعضای کمیسیون اجتماعی این است که نیروهای خرید خدمات آموزشی در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش یا در قالب ساماندهی کارکنان دولت تعیین‌تکلیف شوند.

به گزارش شهرآرانیوز، عباس گودرزی درباره نحوه تعیین‌تکلیف معلمان خرید خدمات آموزشی عنوان کرد: طرح ساماندهی کارکنان دولت در فاز نخست به تعیین تکلیف نیرو‌های شرکتی پرداخته، ولی نظر اعضای کمیسیون اجتماعی این است که نیرو‌های خرید خدمات آموزشی یا در قالب طرح ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش که در کمیسیون آموزش در حال تدوین است و یا در قالب طرح ساماندهی کارکنان دولت تعیین تکلیف شوند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در عین حال کمیسیون اجتماعی هنوز وارد بررسی موادی از این طرح که تعیین می‌کند چه گروه‌هایی مشمول طرح ساماندهی کارکنان دولت می‌شوند، نشده  و تاکنون در این رابطه بحثی صورت نگرفته است.

گودرزی  تصریح کرد: تاکنون کمیسیون اجتماعی مصوب کرده است که در آینده دولت چگونه و با چه ساز و کاری می‌تواند نسبت به جذب نیرو اقدام کند. در مصوبه کمیسیون اجتماعی شده که دولت نمی‌تواند با واسطه شرکت‌های واسطه گر اقدام به جذب نیرو کرده و این شرکت‌ها از گردونه جذب نیرو حذف خواهند شد.

وی ادامه داد: اعضای کمیسیون اجتماعی پس از پایان سرکشی به حوزه انتخابیه این موضوع را در کمیسیون جمع بندی خواهند کرد و به اطلاع عموم می‌رسانند.

رئیس کارگروه بررسی طرح ساماندهی استخدام کارکنان دولت در مجلس تاکید کرد: با توجه به اینکه کمیسیون آموزش مجلس طرحی برای ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش در دستور کار خود داشته با این کمیسیون به تفاهم خواهیم رسید و معلمان خرید خدمات آموزشی را در قالب یکی از دو طرح ساماندهی کارکنان دولت یا ساماندهی نیروی انسانی در آموزش و پرورش تعیین تکلیف خواهیم کرد

18 دیدگاه

  1. باسلام ما نیروهای خرید خدمات اموزشی که چند سالی است با کمترین حقوق در خدمت اموزش وپرورش ودر مناطق روستایی مشغول خدمت بوده وهستیم چرا تعیین تکلیف نمیشویم .اگه به گفته رییس سازمان استخدامی ما باید با ازمون ماده ۲۸ استخدام بشیم پس این همه سالیان دراز کار وتجربه یمان چه میشود.ما که از هر گونه امتحان وازمون فاصله گرفتیم،حداقل ما رو استخدام کنن ازاین به بعد به این صورت نیرو نگیرن.

  2. سلام من معلم خرید خدمات هستم با سه تا بچه. و اجاره نشين..و مشکلات زیاد..سرپرست خانه..مادر و برادرام..امسال نه حقوق گرفتم. نه بیمه دارم و نه قرارداد..مگه ماچه گناهی کردیم

    1. با سلام ما نیروهای خرید خدمات باشرایط سنی و رشته های تحصیلی مرتبط جذب شدیم از اول سال تا الان کار کردیم حقوق و بیمه نداشتیم ما واقعا شغل آموزگاری رو دوست داریم لطفا رسیدگی کنید؟

    1. سلام . ما پا به پای معلمان رسمی در مدارس دولتی با کمترین امکانات و بدون حقوق و بیمه کافی در مناطق دور افتاده با مدارک تحصیلی عالی تدریس می کنیم ، لطفا هر چه سریعتر برای استخدام ما مثل همکاران قبل از ۹۱ اقدام کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شناسنامه قانون در تلگرام