بررسی حقوق‌های نجومی و استثناء برخی شرکت‌های دولتی و وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها

image_print

حقوق‌های نجومی با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور بررسی شد

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از بررسی موضوع حقوق‌های نجومی، عدم بهره وری و بزرگتر شدن بدنه دولت بر خلاف شش برنامه توسعه، با حضور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، علی نیک زادثمرین در تشریح نشست صبح امروز (یکشنبه ۱۴ آذر ماه) تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رییس سازمان اداری و استخدامی کشور، گفت: اتفاقاتی در مواجه با قوانین و مقررات رخ می دهد که مرتبط با کارمندان در سطح کشور است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: موضوع حقوق های نجومی، استثناء برخی از شرکت های دولتی و وزارتخانه ها و سازمان ها، بزرگتر شدن بدنه دولت بر خلاف شش برنامه توسعه و عدم بهره وری در این عرصه از جمله دغدغه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی است که با حضور لطیفی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات خوبی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور نسبت به مسائل یاد شده صورت گرفته که امیدواریم ادامه یابد تا شاهد بروز وضعیت مطلوب استخدامی در کشور باشیم.

بیشتر ببینید: بخشنامه تخصیص و پرداخت حقوق آذرماه از طریق سامانه یکپارچه نظام اداری

2 دیدگاه

  1. حاج نیک زاد هرچه سریعتر با اضافه کردن یک متمم به قانون خدمات کشوری کلیه شرکت‌ها و سازمان‌های مستثنی شده را تابع قانون خدمات کشوری کنید تنها راه حل قطع حقوق های نجومی همین هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.