بخشنامه مرکز آموزش مدیریت دولتی در خصوص برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس سال ۱۴۰۱

بخشنامه مرکز آموزش مدیریت دولتی در خصوص برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس سال ۱۴۰۱

بخشنامه برگزاری دوره آموزشی تربیت مدرس (بخشنامه شماره ۴۹۱/۱ مورخ ۱۲/۲/۱۴۰۱ مرکز آموزش مدیریت دولتی)

کلیه سازمان‌ها، نهادها، شرکت‌ها، مؤسسات و دستگاه‌های اجرایی

با سلام و احترام؛

ضمن تشکر از استقبال متقاضیان محترم فردی و دستگاه‌های مختلف اجرایی از دوره‌های آموزشی تربیت مدرس، به منظور ایجاد امکان تحقق مأموریت‌ها و اهداف پیش‌بینی شده در دستورالعمل «نحوه احراز صلاحیت تدریس و اجرای برنامه تربیت مدرسان دوره های آموزشی کارکنان دولت»، موضوع بخشنامه شماره ۴۶۴۱۸۵ مورخ ۲۹/۸/۱۳۹۷، فرایند احراز صلاحیت متقاضیان و برگزاری دوره‌های مذکور در سال جاری، از نیمه فروردین ماه آغاز شده است.

دوره‌های یاد شده در ۳ قالب «ویژه متقاضیان فردی»، «ویژه متقاضیان فردی مشمول تبصره بند ۴/الف دستورالعمل (شامل: اعضای هیأت علمی، معلمان، دارندگان مدارک تحصیلی مرتبط با رشته علوم تربیتی (کلیه گرایش‌ها) و دارندگان گواهینامه مدرسی (TOT) از مراجع داخلی و خارجی)» و «ویژه متقاضیان سازمانی» برگزار می‌گردد.

علاقمندان به طی فرایند یادشده به صورت الکترونیکی، می‌توانند به بخش «تربیت مدرس» در سامانه آموزش‌های الکترونیکی مرکز به نشانی https://lms.smtc.ac.ir مراجعه و پس از مطالعه «راهنمای اجرایی و روندنما» و «راهنمای استعلام مدارک تحصیلی»، نسبت به ثبت‌نام و شرکت در دوره‌ها اقدام کنند.

همچنین در صورت درخواست دستگاه‌های اجرایی، امکان برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌ها به شیوه‌های حضوری (در محل مرکز یا دستگاه متقاضی) و کلاس زنده (Live) نیز، میسر می‌باشد. برای این منظور لازم است درخواست خود را به همراه مشخصات نماینده دستگاه، برای پیگیری امور مربوط و هماهنگی‌های لازم، طی مکاتبه‌ای به مرکز اعلام نمایند.

در صورت نیاز به کسب راهنمایی و اطلاعات بیشتر، شماره تلفن‌های ۲۲۲۵۸۶۶۰، ۲۲۲۲۱۵۰۸ و ۲۲۲۵۸۵۸۷ (مدیریت نیازسنجی و ارزشیابی آموزش)، آماده پاسخگویی می‌باشد.

شهلا سهرابی- رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی

0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
به بالای صفحه بردن