1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3.25 امتیاز(22 رای)

این نرم افزار که در حال حاضر در بخش خدمات ویژه درگاه خدمات الکترونیک قضایی به ادرس http://adliran.ir در دسترس است ؛ برای گوشی های هوشمند اندروید طراحی شده و امکان دسترسی به ابلاغیه های قضایی را از طریق تلفن همراه متصل به اینترنت فراهم می کند.

هم اکنون اشخاص حقیقی و حقوقی (دولتی یا خصوصی) می توانند پس از ثبت نام در سامانه ابلاغ الکترونیک به نشانی sana.adliran.ir با نصب این اپلیکیشن اوراق قضایی خود را بر روی تلفن همراه مشاهده و دریافت کنند.

گفتنی است که این نرم افزار صرفا" در تلفن های هوشمند و تبلت ها و ابزارهایی که با سیستم عامل اندروید کار می کنند قابل استفاده است و نسخه مناسبی برای سیستم عامل IOS (سیستم عامل محصولات شرکت اپل) نخواهد بود.

عملکرد نرم افزار به این نحو است که کاربر پس از ثبت نام در سامانه ثنا می تواند با نصب این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند یا سایر ابزارهای مجهز به سیستم عامل اندروید، و راه اندازی ان وارد محیط کاربری شود، در ابتدا برنامه از شما شماره ملی  ورمز شخصی را مطالبه می کند و پس از ورود به مرحله بعد باید رمز موقت را وارد کنید تا وارد بخش کاربری شوید، در منوی کاربری، امکان مشاهده ابلاغیه های جدید، ابلاغیه های مشاهده شده قبلی و جستجوی ابلاغات قرار داده شده است.

⇔     برای دانلود نرم افزار ابلاغ الکترونیک نسخه ۱.۰ (اندروید) اینجا کلیک کنید    ⇔

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
 • سلیم عبدالهی

  برنامه جالبی هیت و خیلی مفید ولی تازگیا یه مشکلی بوجود اومده اونم اینه که وارد برنامه که میشی یه نویسه میاد برنامه نیاز به بروز رسانی داری .منکه نتونستم بروز کنم هرکی اطلاعی داره ممنون میشم

  یکشنبه, Oct 7 2018 4:44:47pm
 • حسن قلیزاده

  سلام وقت بخیر

  پنج شنبه, Jul 5 2018 5:17:40am
 • علی احمدی

  استفاده از این نرم افزار راحت و قابل دسترسی است وبسیار مفید.

  چهارشنبه, Jun 27 2018 4:28:58am