اخبار اداری و استخدامی

معارفه دکتر محمدعلی عفتی داریانی

عسكري آزاد در مراسم معارفه معاون هماهنگي اجراي مقررات اداري گفت: با نظام اداري رقابتي، انگيزشي و توسعه محور فاصله زيادي داريم

دكتر عسكري‌آزاد در اين مراسم از دكتر دارياني به عنوان يكي از مديران مجرب و با دانش مديريت منابع انساني و برنامه ريزي در اين حوزه ياد و براي وي در سمت جديد آرزوي موفقيت كرد و از تلاش‌ها و زحمات جمالي قمي سرپرست پيشين معاونت هماهنگي اجراي مقررات اداري قدرداني كرد.

جانشين معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور كه در مراسم معارفه دكتر محمد علي عفتي دارياني، معاون جديد هماهنگي اجراي مقررات اداري اين معاونت سخن مي‌گفت، در همين چارچوب افزود: بي‌توجهي به اين ضرورت‌ها، خسارات فراواني را در جنبه هاي مختلف مديريت كلان كشور به بار خواهد آورد.

وي با بيان اينكه دستيابي به رشد مستلزم بازيگراني توسعه يافته است، تاكيد كرد: با شرايط و فضاي كنوني حاكم بر فضاي فعاليت دستگاه‌هاي اجرايي كشور نبايد انتظار رشد، توسعه ، بهره‌وري و دستيابي به اهدافي كه در اسناد بالادستي و الزام‌آور كشور مشخص شده است باشيم.

جانشين معاون توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور گفت: نظام اجرايي چابك، دانشي و نقش آفرين، زماني حاصل مي‌شود كه از ديدگاه‌هاي سنتي فاصله بگيريم و دستاوردهاي نوين دانشي را در راستاي ايجاد تحول به‌كار بگيريم.

وي افزود: موفقيت در اين زمينه، در گام اول مرهون داشتن برنامه‌اي مدون و كاربردي و در گام دوم اجرايي كردن اين برنامه است.

دكتر عسكري آزاد ضمن تشريح سازوكارهاي ترميمي ساختار اجرايي دولت، از ماموريت اين معاونت در مسير دستيابي به اين اهداف با اتكا به سياست‌هاي كلي اداري ابلاغي مقام معظم رهبري خبر داد و گفت: در همين راستا، برنامه جامع «اصلاحات در مديريت و نظام اداري كشور» تهيه شده و پس از دريافت نظرات كارشناسي و تقويت محتوا، براي تصويب به هيات دولت ارائه خواهد شد.

جانشين معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور كه در جمع معاونان و روساي امور اين معاونت سخن مي‌گفت، سپس به مفاد اين برنامه اشاره كرد و گفت: اين برنامه نقشه راهي است كه در آن نقش و ساختار دولت، دولت الكترونيك و هوشمندسازي اداري، مديريت سرمايه انساني، نظام‌هاي مديريتي، فرهنگ سازماني، صيانت از حقوق مردم و سلامت اداري و نظارت و ارزيابي مورد توجه ويژه قرار گرفته و در صورت اجرا مي‌تواند انتظارات نظام را براي برخورداري از نظام اداري كارآمد و به‌روز، متناسب با نيازهاي كشور برآورده كند.

دكتر عسكري‌آزاد همچنين در اين مراسم از دكتر دارياني به عنوان يكي از مديران مجرب و با دانش مديريت منابع انساني و برنامه ريزي در اين حوزه ياد و براي وي در سمت جديد آرزوي موفقيت كرد و از تلاش‌ها و زحمات جمالي قمي سرپرست پيشين معاونت هماهنگي اجراي مقررات اداري قدرداني كرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments