رسول رضایی مشاور رییس سازمان اداری و استخدامی کشور

رسول رضایی به عنوان مشاور معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور منصوب شد.

به گزارش شناسنامه قانون و به نقل از سایت سازمان اداری و استخدامی کشور، میثم لطیفی معاون رئيس‌جمهوری و رئيس سازمان اداری و استخدامی كشور طی حكمی رسول رضایی را به سمت “مشاور رئيس سازمان” منصوب كرد.

در این حکم آمده است: «نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور رییس سازمان» منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره‌گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری مد ظله العالی و اهتمام به «عدالت محوری»، «روحیه انقلابی»، «مردم داری»، «پاک‌دستی و فساد ستیزی» و «قانون‌مداری» در راستای تحقق آرمان‌های نظام اسلامی به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید.»

گفتنی است رسول رضایی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی است و پيش از اين در سمت‌های مشاور معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان و همچنين مشاور معاون نوسازی اداری سازمان و رئيس گروه دعاوی و امور قضایی فعاليت داشته است.

اهم سوابق كاری رسول رضایی:

 • مشاور معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی كشور
 • مشاور معاون حقوقی، مجلس و نظارت سازمان اداری و استخدامی كشور
 • رييس گروه دعاوی و امور قضایی امور حقوقی و قوانين
 • دبير كميته اصلاح قوانين و مقررات معاونت توسعه مديريت و سرمايه انسانی رییس‌جمهور (وقت)
 • دبير كميته حقوقی معاونت توسعه مديريت و سرمايه انسانی رییس‌جمهور (وقت)
 • نماينده سازمان اداری و استخدامی كشور در كميته تخصصی شورای عالی آمار
 • دبير كميته آماربخشی آمارهای نظام اداری و بودجه

از اهم اقدامات شاخص اداری وی، همكاری در تدوين پيش‌نويس لايحه اصلاح و دائمی نمودن قانون مديريت خدمات كشوری و همكاری در پروژه تنقيح قوانين اداری و استخدامی است.

اطلاع از تازه‌های قوانین و مقررات

4 دیدگاه

 1. جناب آقای رضایی بزرگوار انتصاب بجا و شایسته حضرتعالی را تبریک عرض نموده و آرزو توفیق روز افزون برای جنابعالی از خداوند متعال خواستارم.

 2. قطعا انتخاب انسان بزرگوار، باسواد و مثبت اندیشی مثل حضرتعالی به پیشبرد و اعتلای نظام اداری کشور کمک شایانی خواهد نمود

 3. آقای رضایی خیلی خیلی مبارکه.انشالله این تیم جدید با توکل بخدا و بدور از ناعدالتی برای مردم کشور عزیز مثل قبل قدم برداره.

 4. با سلام و عرض ادب- تبریک عرض میکنم جناب رضائی. موفق و موید باشید. مجنونی خراسان جنوبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.