آیین‌نامه اجرایی بند (ح) ماده (۱۱۳) قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه موضوع تعرفه خدمات کارشناسان و مشاوران در دستگاه‌های اجرایی (در حال تصویب در هیئت وزیران)

خبر مورخ 29 دی‌ماه 1398

در ادامه این جلسه، آیین‌نامه اجرایی بند (ح) ماده (۱۱۳) قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه موضوع تعرفه خدمات کارشناسان و مشاوران در دستگاه‌های اجرایی به تصویب اعضا رسید.

گفتنی است، طبق بند "ح" ماده (۱۱۳) قانون برنامه ششم توسعه مقرر شده به منظور استفاده از خدمات کارشناسان و مشاوران در دستگاه‌­های اجرائی به ویژه در زمینه­‌های بودجه‌ریزی، برنامه‌ریزی، حقوقی، اداری و استخدامی، تعرفه خدمات مذکور برای دستگاه‌­های اجرائی که مطابق قوانین موضوعه مجاز به استفاده از آنها هستند تهیه و به تصویب هیأت وزیران برسد.

سازمان برنامه و بودجه کشور پیش‌نویس آیین‌نامه اجرایی مذکور را با مشارکت دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط تهیه و ارائه نموده که مورد تصویب اعضای کمیسیون امور اجتماعی دولت قرار گرفت و آماده طرح در هیئت وزیران است.

گفتنی است، جلسه اصلی کمیسیون امور اجتماعی و دولت الکترونیک هیئت دولت یکشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۸ به ریاست جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و معاون رئیس‌جمهور و فلاح‌زاده، سرپرست کمیسیون و با حضور نمایندگان دستگاه‌های عضو کمیسیون به میزبانی دفتر هیئت دولت برگزار شد.

مقررات مرتبط:

- نظام تشخیص صلاحیت کارشناسان و مشاوران

نوشتن دیدگاه