1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 5.00 امتیاز(2 رای)

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد معاونت‌های این وزارتخانه به 5 معاونت کاهش پیدا می‌کند، گفت: تا ۲ هفته دیگر نسخه آخر این تغییرات نهایی شده و آماده ارسال به سازمان امور اداری و استخدامی می‌شود.

سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، در پاسخ به این پرسش که «تغییرات در ساختار و معاونت‌های این وزارتخانه به شکلی صورت می‌گیرد؟»، اظهار داشت: تغییرات در ساختار، در راستای تکلیفی است که سازمان امور اداری و استخدامی برای همه دستگاه‌ها از جمله آموزش و پرورش داشته است.

وی ادامه داد: تعداد معاونت‌های آموزش و پرورش به 5 معاونت کاهش پیدا کرده و به تبع آن، تعداد اداره‌کل‌هایی که در ذیل معاونت‌ها قرار دارند، کاهش پیدا می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: در حقیقت در حال کار کردن روی نسخه آخر این تغییر ساختار هستیم و ان‌شاء‌الله تا 2 هفته دیگر نهایی شده و آماده ارسال به سازمان امور اداری و استخدامی می‌شود.

بطحایی در خصوص اینکه «چه معاونت‌هایی حذف و یا ادغام می‌شوند»، گفت: هنوز معلوم نیست.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
  • محسن اسکندری

    با سلام
    عدم تدقیق کارشناسی در موضوع ساختارهای سازمانی این وزارتخانه موجب گردیده است تا پست های حساسی چون بایگان ( که پرونده همه کارکنان به طور محرمانه نزد این واحد است ) یا دبیرخانه و نامه رسان ( که نبودشان امنیت اطلاعات و اخبار و آمار را لوث می نماید ) و مسوول تکثیر ( که زمانی حکم ناموس آموزش و پرورش بود ) حذف شوند و یا بانام شوند و در عوض بیاری از پستهایی که با شرح وظایف ساده راحت اداره می شدند و خطری از نبودشان نبود تازه با کمال تعجب چند خوشه گردیده اند و بار مالی و آسیب های دیگر ایجاد کرده اند . آقای رضایی ای کاش مسولان وزارتخانه ما کمی در کیفیت واقعی کار بر اساس وظایف و حساسیت پست ها بیشتر اندیشه می فرمودند .

    یکشنبه, Apr 8 2018 12:58:50pm