1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.75 امتیاز(8 رای)
Print Friendly, PDF & Email

سازمان تامین اجتماعی به منظور تکمیل کادر درمانگاه تامین اجتماعی چمستان نور، نیروی انسانی موردنیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان مازندران از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش جذب می کند.

داوطلبان استخدام می توانند در صورت احراز شرایط حسب مفاد آگهی استخدامی که متعاقباً از طریق سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و روزنامه های محلی منتشر خواهد شد، نسبت به اخذ فرم تقاضانامه ثبت نام از ابتدای وقت اداری روز دوشنبه مورخ هشتم خردادماه (٩٦/٣/٨) لغایت ساعت ١٤ روز پنج شنبه یازدهم خردادماه (٩٦/٣/١١) اقدام و مدارک مربوطه را صرفاً به صورت حضوری در بازه زمانی مذکور به نشانی مندرج در آگهی ارائه کنند.

آزمون کتبی استخدام پیمانی سازمان تامین اجتماعی در روز جمعه مورخ نوزدهم خردادماه (٩٦/٣/١٩) در شهرستان نور استان مازندران برگزار می شود.

متقاضیان محترم به منظور مشاهده متن آگهی استخدامی، عناوین شغلی و مدارک تحصیلی، جزوه آشنایی اجمالی با تامین اجتماعی و فرم ثبت نام گزینه های ذیل را جهت دریافت کلیک نمائید.

 

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین .
    • لیدا

      با سلام.لطفا از نیروهای ذخیره سال 94 ک در ازمون کتبی قبول شدیم برا تهران هم استفاده کنین.

      یکشنبه, May 28 2017 9:42:23pm