پیش بینی هواشناسی امروز ۷ مرداد ۱۴۰۰

پیش بینی هواشناسی در ایران امروز ۷ مرداد ۱۴۰۰

کارشناس هواشناسی گفت: از امشب تا پایان هفته در شمال غرب، سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق کشور دما بین ۸ تا ۱۲ درجه کاهش می یابد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صادق ضیائیان کارشناس هواشناسی  امشب در استان های ساحلی خزر، برخی نقاط آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی، بارش باران پراکنده و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود گفت: روزهای پنجشنبه تا یکشنبه در برخی نقاط استان های تهران ، البرز ،قزوین، سمنان، اردبیل، زنجان، خراسان شمالی، ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار باران، رعد وبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود .

او ادامه داد: شدت بارش ها امشب و فردا در استان های گیلان، مازندران و گلستان است.

ضیائیان تاکید کرد: طی سه روز آینده در شمال شرق، شرق ، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور، وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیرش گرد وخاک رخ می دهد.

کارشناس هواشناسی بیان کرد: در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل و شرق خراسان جنوبی با طوفان گرد خاک و کاهش دید افقی و کیفیت هوا مواجه خواهیم بود.

ضیائیان اظهار کرد: از امشب تا پایان هفته در شمال غرب، سواحل دریای خزر و بخش هایی از شمال شرق کشور دما بین ۸ تا ۱۲ درجه کاهش می یابد.

او درباره آب وهوای تهران هم گفت: تهران فردا قسمتی ابری به تدریج نیمه ابری و در بعد از ظهر همراه با وزش باد خواهد بود .بیشترین دمای تهران به ۳۷ درجه و کمترین آن به ۲۵ درجه می رسد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تازه‌ها در کانال تلگرام