فوق العاده ویژه کادر پزشکی و درمانی (مصوبه شورای عالی امنیت ملی)

خبر مورخ 6 فروردین 1399

دكتر جهانگيري عصر روز (چهارشنبه) در جلسه ويدئو كنفرانس با مديران استان گيلان با اشاره به نگراني كادر پزشكي از افزايش تعداد مبتلايان بعد از پايان تعطيلات نوروز اظهار داشت: ستاد مقابله با كرونا به همين منظور مصوبه اي را از فردا عملياتي خواهد كرد تا با اعمال محدوديت هاي بيشتر زنجيره انتقال ويروس كرونا قطع شود.

وي با اشاره به اينكه به دليل شدت شيوع ويروس در استان گيلان در روزهاي ابتداي شيوع بيماري در كشور گفت: كادر پزشكي اين استان از دل و جان خود مايه گذاشتند و به اين دليل تعداد شهداي كادر پزشكي و درماني اين استان بيشتر از استان هاي ديگر است و من به خانواده اين شهدا تسليت مي گويم و از صبوري آنها قدرداني مي كنم و اميدوارم كه با شهداي كربلا محشور شوند.

معاون اول ریيس جمهور با اشاره به يكي از دستورالعمل هاي مصوبه شوراي عالي امنيت ملي براي پرداخت فوق العاده ويژه كادر پزشكي و درماني گفت: اين مصوبه را به سازمان برنامه و بودجه و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي ابلاغ كردم. البته زحمات كادر پزشكي و درماني كشور به شكل مادي قابل جبران نيست و اجر آن با خداوند است، اما وظيفه ماست كه در حد توان زحمات آنها را جبران كنيم.

نوشتن دیدگاه