درگذشت یار دیرین سازمان مدیریت و برنامه ریزی

شنيدن خبري كه تمامي دست‌اندركاران نظام برنامه‌ريزي و بودجه‌نويسي كشور را در بهتي عميق فرو برد، خبر كوتاه بود، «رحيمي‌دانش فوت كرد» او سال‌هاي پرتلاشي را در سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور از رده كارشناسي تا سطوح ارشد مديريتي (مناصبي از جمله مديركل دبيرخانه شوراي اقتصاد، مديركل دفتر هماهنگي و تلفيق برنامه و بودجه و مديركل دفتر امور مجلس) با تواضع، لبخند و انرژي، در كارنامه خود داشت.

http://www.boursenews.ir/files/fa/news/1394/2/5/76148_811.jpg

«بيژن رحيمي‌دانش» دهم آبان ماه سال ۱۳۲۷ به دنيا آمد و در تمامي سال‌هاي زندگي خود به ويژه از سال ۱۳۵۳ كه پا به سازمان برنامه وقت نهاد، دغدغه توسعه و آباداني اين كشور را داشت، تا سرانجام در چهارم ارديبهشت ماه روح بزرگش آرام گرفت.

سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور اين ضايعه جبران‌ناپذير را به خانواده معزز ايشان، دوستان و همكارانشان در عرصه توسعه كشور تسليت گفته و از درگاه خداوند متعال براي ايشان علو درجات را مسألت مي‌نمايد.

دکتر نوبخت، معاون رییس جمهور و رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، طی پیامی به همین مناسبت اینگونه آوردند: درگذشت پیشکسوت برجسته بودجه ریزی کشور، بیژن رحیی دانش، موجب تأثر و تألم شد. ایشان شخصیتی متواضع و با کفایت بود که عمر پربارش در راه بهبود بودجه و ترویج آن صرف شد. فقدان این شخصیت ارزنده را به خانواده بزرگ سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، خانواده محترم و همه علاقمندان ایشان تسلیت عرض می کنم و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای خانواده محترمش صبر و شکیبایی مسألت می نمایم.

بر پایه این گزارش، مراسم تشييع پيكر پاك آن بزرگوار روز يكشنبه ۶ ارديبهشت ماه ساعت ۸:۱۵ دقيقه از محل سازمان مديريت و برنامه‌ريزي كشور با حضور رياست و مسئولان سازمان، همكاران و يارانش برگزار  مي شود.

مراسم ختم آن مرحوم نيز روز سه‌شنبه ۸ ارديبهشت ماه از ساعت ۱۴ الي ۱۵:۳۰درمسجد نور واقع در ميدان فاطمي برگزار مي‌گردد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments