شرایط تبلیغ و درج آگهی در سایت و کانال تلگرامی شناسنامه

ضمن تشکر از اینکه فضای این سایت را برای تبلیغات خود انتخاب کرده اید ؛ لطفا به موارد زیر توجه فرمائید:

الف- تبلیغات بنری

۱ – اندازه استاندارد و درنظر گرفته شده برای این منظور ۱۸۰ * ۱۸۰ پیکسل و با حجم حداکثر ۳۰ کیلو بایت بافرمت JPG، GIF ، PNG، JPEG  است که به تبع نرخ اعلام شده ، ماهانه و مربوط به همین ابعاد می باشد.

مبلغ پرداختی برای محل فعلی بنر است و جابجایی آن به موقعیت های بالاتر وابسته به پرداخت مابه التفاوت و امکان جابجایی آن می باشد.

۲- بنر معرفی شده بعد از دریافت وجه  و بسته به فضای تبلیغاتی سایت ، نمایش داده خواهد شد ضمن اینکه مبلغ دریافت شده برای دوره نمایش آگهی ، قابل استرداد نمی باشد.

۳- تهیه و ارسال بنر ، بعهده ی سفارش دهنده آگهی است.

ضمنا امکان تنظیم یک لینک به بنر تبلیغاتی فراهم است لیکن چنانچه ارتباط آگهی با لینک مذکور خارج از چارچوب و توافق قبلی باشد ، حذف خواهد شد.

 

ب- تبلیغات در کانال تلگرام سایت

کانال رسمی سایت شناسنامه بابیش از 55000 عضو یکی دیگر از امکانات خصوصا معرفی نرم افزارها ، کلاسها ، دوره های آموزشی و یا سمینارهای شماست.جهت عضویت و اطلاع از آدرس کانال اینجا کلیک کنید.

 

ج- سایر موارد

 – ترجیحا تبلیغاتی پذیرفته می شوند که مرتبط با کارکرد سایت به شرح دسته بندی موضوعات آن باشند. ضمنا تحت هرشرایطی ، سایت در قبول یا رد تبلیغات مختار است.

 – مسئولیت صحت اطلاعات و مفاد آگهی بعهده سفارش دهنده می باشد.

کاربران گرامی ازصحت ادعای آگهی دهنده  اطمینان لازم حاصل و سپس اقدام نمایند ضمن اینکه این سایت  مسئولیتی در قبال محتوای محصولات معرفی شده ندارد.

در صورتی که دستور قضائی یا اخطاری توسط  نهادهای ناظر ( نهاد قضایی، انتظامی  یا وزرات ارشاد) در اثر رعایت ننمودن قوانین جاری کشور ابلاغ شود آگهی فوق از سایت حذف شده و مسئولیت خسارت یا موارد حقوقی آن بر عهده تبلیغ دهنده خواهد بود.

 – درج بنرهای مناسبتی و اطلاع رسانی که بعد از مدتی منقضی و حذف میشود ، بنا به تشخیص سایت می تواند درهر موقعیتی قرار بگیرد و ممکن است در مدت محدودی باعث جابجایی بنرهای موجود شود.

 – درخواست خودرا به ایمیل به آدرس shenasname.ir{@}gmail{.}com ارسال بفرمائید یا با آی دی زیر در تلگرام در تماس باشید:

https://t.me/shenasname_ir

ارسال درخواست به منزله قبول شرایط تبلیغ است.

بااحترام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.