1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.67 امتیاز(9 رای)

حمیدرضا حاجی بابایی اعلام کرد که رئیس مجلس مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها را مغایر با قانون شناخت.

حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ گفت: با توجه به بررسی های بعمل آمده در مورد عملکرد دولت در خصوص افزایش حقوق ها براساس جزء "ی" بند "الف" تبصره ۱۲؛ دیدگاه ریاست مجلس منطبق بر آنچه دولت عمل کرده نیست و آن را مغایر با قانون مجلس شناخت.

رئیس فراکسیون فرهنگیان در تبیین موضوع گفت: بند ۱۵۸ که به بدون طرح در صحن علنی مجلس به صورت غیر قانونی به مصوبه مجلس افزوده شده است، موضوعیت ندارد و نمی تواند متن قانون را تغییر دهد

وی بیان داشت: مصوبه ای که دولت براساس آن عمل کرده است، منطبق بر بند "ی" نیست لذا ریاست محترم مجلس ؛مصوبه دولت را منطبق بر بند "ی" مصوبه مجلس تشخیص نداده و آن را لغو کرد.

حاجی بابایی افزود: دکتر لاریجانی ضمن لغو مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق های سال ۹۸ دولت را موظف نموده است که مصوبه جدیدی منطبق بر مصوبه مجلس در مورد افزایش حقوق کارکنان شاغل وبازنشستگان کشوری و لشکری ارائه کند.

وی تاکید کرد: بنابراین منتظریم تا اصلاح مصوبه دولت در مورد افزایش حقوق ها براساس افزایش ۴۰۰ هزار تومان و تا ده درصد برای کلیه حقوق بگیران کشوری ولشکری در اسرع وقت به مجلس اعلام کند.

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: علاوه برِ اصلاحیه مصوبه دولت در خصوص شاغلین اعمال همسان سازی حقوق برای همه بازنشستگان کشوری و لشکری براساس عدالت مورد انتظار است.

Share

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
 • حقوق نوبخت چقدر است

  ابزار مدیریت

  کرمرضا چاشتپور دروودبر برخوردار زحمت کش امیدوارم همیشه درتمام وظایف خود موفق و سربلند باشید

  شنبه, Jul 13 2019 2:06:16am
  پاسخ
 • خلیل موحدی ، بازنشسته از مشهد

  ابزار مدیریت

  ضمن سلام و خسته نباشید به آقای دکتر حاجی بابایی نماینده پر تلاش و حامی حق و عدالت و خامی قشر ضعیف جامعه و مخصوصا حقوق بگیران و بازنشسته ها . فقط میگم آقای دکتر خسته نباشید و پیروزی تان را بر برنامه بودجه تبریک عرض میکنم. نوفق بلشید در همه امورات کاری و زندگانی و حق طلبی و عدالت خواهی.

  سه شنبه, Jul 9 2019 2:38:55pm
  پاسخ
 • سلام لطفا در مورد نهاد کتابخانه هم بررسی شود که افزایشها خیلی کم بوده

  سه شنبه, Jul 9 2019 8:42:23am
  پاسخ
 • با سلام امید است با حل مشکل افزایش حقوقهای شاغلین وبازنشستگان ضمن همکاری جدی سازمان برنامه وبودجه واداری واستخدامی درجهت اصلاحیه مصوبه هیت محترم دولت،واصلاحیه ضریب حقوق 400تومن و10درصد وهمسان سازی حقوق بازنشستگان، حرکتی نو انجام گیردتا گشایشی درافزایش حقوق همه الخصوص بازنشستگان حقوقهای پایین صورت بگیرد

  دوشنبه, Jul 8 2019 5:25:47pm
  پاسخ