1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.61 امتیاز(19 رای)

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از افزایش حقوق کارکنان دولت نسبت به دریافتی آنان بین یک تا 18 درصد خبر داد.

باشگاه خبرنگاران: امیرآبادی فراهانی،نماینده مردم قم در خانه ملت و عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش حقوق کارمندان گفت:حقوق کارکنان دولت نسبت به دریافتی شان بین یک تا 18 درصد افزایش می یابد.

وی با اشاره به طرح های مجلس در تنظیم حقوق های دریافتی کارمندان، افزود: در نظر است حقوق وزیران، وکیلان، استانداران و مسئولان ارشد کشور نسبت به حقوق امسال 10 درصد کم شود.

امیرآبادی فراهانی با اشاره به این که این طرح ها از هفته آینده به مجلس ارائه می شود، ادامه داد: اضافه شدن 10 درصد حقوق برای تمام کارمندان قابل قبول نیست و فاصله طبقاتی را افزایش می دهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: بخش عمده ای از بودجه کشور صرف حقوق و مزایای کارمندان و بازنشستگان می شود، به طوری که 101 هزار میلیارد تومان برای حقوق کارمندان دولت و 98 هزار میلیارد تومان برای بازنشسته ها در بودجه سال آینده در نظر گرفته شده است.

وی عنوان کرد: هر چه کشور از محل مالیات و نفت درآمد دارد صرف حقوق کارمندان و بازنشستگان می شود که این رویه باید در بودجه اصلاح شود؛ البته امسال پیشنهادهایی دادیم تا برای جامعه از نظر برقراری عدالت التیام بخش باشد.

امیرآبادی فراهانی خاطر نشان کرد: لایحه بودجه سال 1397 ، 19 آذرماه امسال از سوی رئیس جمهوری تقدیم مجلس شورای اسلامی شد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با ابراز امیدواری نسبت به حل مشکلات اقتصادی کشور، گفت: دولت گرفتار مسائل اقتصادی است و باید همه کمک کنیم تا این مشکلات به ویژه مشکلات معیشت مردم و بیکاری جوانان حل شود.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین .
  • رضا

   با سلام، آیا برای بازنشستگان که در طول سال هیچ مزایایی ندارند همین قانون اجرا می شود؟

   دوشنبه, Jan 15 2018 11:45:21am
  • نیکبخت

   حالابهترشدممنون

   شنبه, Jan 13 2018 6:42:15pm
  • محمد آقائی

   بازنشستگان هم دیروز کارمند دولت و خدمتگزار این ملت بوده اند. انصاف نیست امروز اینگونه با آنان رفتار نمائید.
   #خدا_می بیند

   شنبه, Jan 13 2018 9:06:55am
  • حسین

   سلام عرض میکردم این به والله عدالت نیست که پرستاران با این همه زحمت که بر بالین مریض می کشد حقوق آن با همان سابق کار آن خانم و با همان مدرک آن 5م حقوق و 80 م وام بدون سود ضامن بگیرد ولی پرستار کارانه خود و سختی کار را دریافت نکند این عدالت نیست اقای وزیر نیرو در او داره بازرگانی و ذوب آهن هم مثل اداره برق نیست مردم میگویند روی قبوض برق می کشند درست است در دولت جمهوری اسلامی لطفا به مردم توضیح دهید

   جمعه, Jan 12 2018 5:44:02pm
  • حسین

   قابل توجه وزیر نیرو
   چرا در اد راه برق خانمی 5م حقوق با 5 سال خدمت و وام 80میلیونی میگیرد ولی در ادرات دیگر این طور نیست این عدالت نیست

   جمعه, Jan 12 2018 5:33:06pm
  • مرتضی

   محدودیتهایی هم برای دریافت سقف اضافه کاری این قشر (۱۷۵ساعت در ماه)که در حدود حقوق۲ الی ۴ کارمند باشرف در ادارات هست هم تمهیداتی اندیشیده شود.همچنین مبلغ اجاره بهای خانه های سازمانی این مسئولین هم به چند برابر افزایش یابد چون در حال حاضر مبلغش خیلی مضحک است.

   جمعه, Jan 12 2018 2:08:25pm