1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.53 امتیاز(145 رای)

http://shenasname.ir/images/ax-khabar/test.jpg

خبر چهارشنبه 18 بهمن 1396

آخرین اخبار در خصوص برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

دکتر جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دو سیما اعلام کرد: تلاش می شود آزمون آموزش و پرورش تا قبل از پایان سال 1396 برگزار شود و نتایج آن در بهار 1397 اعلام گردد.

جمشید انصاری، معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در برنامه چهارشنبه شب گفتگوی ویژه خبری که از شبکه 2 سیما پخش شد، جزییاتی از برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سال 96 را اعلام کرد.

انصاری اظهار کرد: مجوز لازم را به وزارت آموزش و پرورش داده ایم و این وزارتخانه نیز باید در خصوص تامین اعتباراتش، هماهنگی‌های لازم را با سازمان برنامه و بودجه انجام دهد.

وی افزود: همه افرادی که تحصیلات دانشگاهی دارند می توانند در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت کنند.

وی تصریح کرد: حق التدریس‌ها نیز می‌توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند و پس از قبولی، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آنها افزوده خواهد شد.

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: پیش از پایان سال آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار می شود تا پذیرفته شدگان بتوانند دوره آموزشی در دانشگاه فرهنگیان بگذرانند.

معاون رئیس جمهور تأکید کرد: تمام تلاش ما بر این است که آزمون استخدامی جدید آموزش و پرورش تا پیش از عید برگزار شود تا اعلام نهایی پذیرفته شدگان در بهار سال 97 انجام شود.

مشاهده جزییات

خبر جمعه 1 آذر 1396

وزارت کشور ۱۶۰۰ نیروی جدید استخدام می کند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، جواد ناصریان پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه کارگروه منطقه سه در اردبیل اظهار داشت:‌ اخذ مجوز استخدام و جذب یک هزار و 600 نفر را برای استان‌های کشور در دست اقدام داریم که به هیچ عنوان در سطح ستادی وزارت کشور امکان به کارگیری این نیروها وجود نخواهد داشت.

وی بیان کرد: توانمندسازی و ساماندهی نیروی انسانی و  تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی و پیمانی از برنامه‌های اولویت‌دار معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت کشور است که در این زمینه اقدامات لازم و اساسی انجام خواهد شد تا بتوانیم شاهد بهره‌وری هر چه بیشتر نیروی انسانی باشیم.

وی گفت که درخواست مجوز برای این تعداد نیرو بر اساس سند جامع نیروی انسانی است که باید تا پایان امسال ارائه می کردیم که از هم اکنون با همکاری استانداری ها این سند آماده و برای دولت و سازمان امور استخدامی ارسال شده است.

ناصریان گفت : نیروهای انسانی موجود متناسب با سابقه مدرک تحصیلی، رشته تحصیلی و تجربه ساماندهی شده و تلاش بر آن است تا با توانمند سازی نیروی انسانی برای هر پستی در وزارت کشور نیروی انسانی توانمند داشته باشیم تا نیازی به تامین نیرو از سایر دستگاهها نباشد.

او افزود که درخواست استخدام برای به کار گیری این تعداد نیرو در استانداری ها ، فرمانداری ها و بخشداری هاست و این موضوع در حال پیگیری است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور با بیان اینکه حق مرزی استان‌های مرزی را پیگیری می‌کنیم، گفت: این استان‌ها و مناطق با توجه به موقعیتی که دارند باید بتوانند با بهره‌مندی از حق مرزی در مسیر عمران و آبادانی حرکت کنند.

ناصریان با تاکید بر مدیریت منابع مالی در استان‌ها تصریح کرد: با این امر می‌توانیم شاهد اجرایی و عملیاتی شدن پروژه‌ها و طرح‌ها در بخش‌های مختلف باشیم که این امر باید مورد توجه قرار گیرد.

معاون وزیر کشور همچنین گفت : برای اولین بار با تلاش صورت گرفته بیش از ۸۳ درصد فرمانداران از مجموعه وزارت کشور هستند و به دنبال آن قرار است که در حوزه بخشداری ها هم از مجموعه نیروهای وزارت کشور استفاده کنیم.

وی از اصلاح ساختار فرمانداری ها و بخشداری ها خبر داد و افزود : بر این اساس ۶۰۰ معاون جدید به ساختار فرمانداری ها اضافه شده است و اختصاص معاون به ۳۰ تا ۴۰ درصد بخشداری ها هم پیش بینی شده که در حال پیگیری است و اولویت هم به کارگیری از ظرفیت داخلی مجموعه وزارت کشور است .

خبر سه شنبه 7 آذر 1396

آخرین خبر از آزمون استخدامی آموزش و پرورش 

خبرگزاری فارس: اسفندیار چهاربند رئیس مرکز برنامه‌ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش در خصوص «زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش»، اظهار داشت: در صورت موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور، بین 15 تا 20 هزار نفر از طریق شرکت در آزمون استخدامی که اواخر دی یا اوایل بهمن ماه برگزار می‌شود، جذب وزارت آموزش و پرورش می‌شوند.

وی در خصوص «رشته‌های مورد نیاز وزارت آموزش و پرورش در آزمون استخدامی آتی»، گفت: اولویت اول، دوم و سوم ما در این آزمون جذب آموزگار است و جذب نیرو در آقایان و بانوان به میزان برابر است.

خبر چهارشنبه 24 آبان 1396

ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت از ۲۵ آبان ماه/ پیش‌بینی شرکت بیش از ۱۵۰ هزار نفر در آزمون

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ثبت نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org از فردا، 25 آبان ماه ۹۶ آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری فارس، علی ابرازه در خصوص برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت گفت: حدود 10 هزار نفر در سال جاری از طریق برگزاری این آزمون که مجری آن سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد، به صورت پیمانی جذب دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی می‌شوند.

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت ادامه داد: ثبت نام از طریق درگاه آزمون‌های استخدامی سازمان سنجش، به نشانی www.sanjesh.org از فردا، 25 آبان ماه 96 آغاز خواهد شد و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

 متن آگهی+ نمونه سؤالات استخدامی پرستاری

ابرازه با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود بیش از 150 هزار نفر در این آزمون شرکت کنند، افزود: داوطلبان برای 4100 شغل محل رقابت خواهند کرد.

وی با اشاره به اینکه تاریخ آزمون برای کلیه رشته‌ها به جز متخصصان در روز جمعه، یکم دی ماه 96 خواهد بود، گفت: آزمون متخصصین نیز 22 دی ماه 96 برگزار خواهد شد.

سرپرست اداره کل منابع انسانی وزارت بهداشت افزود: بیش از80 درصد نیروی انسانی مورد نیاز در بیمارستان‌های جدید الاحداث و بخش‌های توسعه یافته و مابقی در سایر مراکز جدید و توسعه یافته به‌کارگیری می‌شوند.

خبر مورخ  ۱۷ آبان ۱۳۹۶

در حاشیه جلسه هیئت دولت زمان برگزاری "آزمون استخدامی" مشخص شد

رئیس سازمان امور اداری و استخدامی درباره زمان برگزای آزمون استخدامی کشوری منوط به برخی شروط توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، جمشید انصاری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور امروز (چهارشنبه 17 آبان) در حاشیه جلسه هیئت دولت  در جمع خبرگاران در پاسخ به این که آزمون جدید سازمان امور استخدامی در چه تاریخی برگزار خواهد شد، اظهار داشت: معمولا آزمون استخدامی در نیمه دوم سال یعنی آخر پاییز برگزار می‌شود.

وی افزود: این موضوع منوط به این است که دستگاهها بتوانند فهرست مشاغلی که می‌خواهند برای آن نیرو جذب کنند را آماده کرده باشند.

انصاری در پاسخ به این سوال که شنیده است رئیس‌جمهور دستور به توقف آزمون استخدامی داده، گفت: من این موضوع را نشنیده‌ام.

خبر مورخ 9 آبان 1396

صدور مجوز استخدام ۱۱ هزار و پانصد نفر برای وزارت بهداشت و درمان/پایان پاییز زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور از مجوز استخدام برای ۱۱ هزار و پانصد نفر دروزارت بهداشت و درمان با برگزاری آزمون خبر داد.

جمشید انصاری درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص برنامه های سازمان اداری و استخدامی برای جذب نیروی مورد نیاز  در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی،گفت: اینکه نیروی موجود هر دستگاهی برای انجام وظایف و ماموریت های آن دستگاه کافی است یا خیر، جای بحث و گفت وگو دارد، زیرا زمانی که گفته می شود نیروی انسانی دولت مازاد است، این نیروی اضافی در اداره ها و دستگاه های اجرایی وجود دارد.

وی تاکید کرد: اگر بنا باشد هر دستگاه اجرایی بگوید کمبود نیروی انسانی دارد، باید به طور کلی درهمه دستگاه ها این کمبود وجود داشته باشد، اما در سر جمع در کل بدنه دولت کمبود نیروی انسانی وجود ندارد؛ اما درخصوص وزارت بهداشت و درمان برای تخت های بیمارستانی جدید دراورژانس و بخش های درمانی ویژه نظیر سی سی یو و آی سی یو که نزدیک به 26 هزار تخت می شود؛ 11 هزار و پانصد مجوز استخدام برای این وزارت خانه ابلاغ شده است.

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور تصریح کرد: اگر مقدمات کار فراهم شود، در پایان پاییز آزمون استخدامی برگزار می شود، البته برای سالیان گذشته چون تخت های بیمارستانی آماده بهره برداری نبود این مجوز وجود نداشت، بنابراین برای تخت های جدید وزارتخانه مجوز استخدام ابلاغ شده است.

خبر مورخ 16 مهرماه 1396

بطحایی، وزیر آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش بیان داشت: صحبت‌های مقدماتی انجام گرفته است و امیدواریم این ‌آزمون در اواخر دی ماه برگزار شود اما تاریخ دقیق آن منوط به تأیید سازمان امور استخدامی است که فکر می‌کنم تا دو هفته آینده مشخص شود.

متن کامل خبر

خبر مورخ 11 شهریور 1396

وزیر بهداشت خبر داد: دریافت مجوز استخدام 11 هزار نفر در بیمارستان‌های کشور

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از دریافت مجوز استخدام 11 هزار نفر در بیمارستان‌های کشور خبر داد و گفت: امیدواریم سازمان امور استخدامی تمهیدات لازم را برای اشتغال افراد طی سال آینده بیندیشد.

خبر مورخ 5 شهریور 1396

جمشيد انصاري رئيس سازمان اداري و امور استخدامي كشور در برنامه گفتگوي ويژه خبري گفت: آزمون‌هاي استخدامي بر اساس قانون مديريت خدمات كشوري و سياست‌هاي كلي نظام اداري كشور كه از سوي مقام معظم رهبري ابلاغ‌شده است، برگزار مي‌شود كه بر اساس اين آزمون ما موظف به اجراي عدالت اداري و استخدامي و رعايت شايسته‌سالاري در نظام اداري كشور هستيم.

? بايد توانمندترين افراد براي ارايه خدمات به مردم در دستگاه‌هاي دولتي جذب شوند، آزمون‌هاي استخدامي با اين دو هدف برگزار مي‌شوند. 

? مجوز لازم براي ثبت‌نام رشته شغل‌ها را ارائه كرده‌ايم و ۴۰۰ هزار نفر براي آزمون استخدامي در مرحله اول شركت كردند؛ در مرحله اول حدود ۱۲ هزار نفر پذيرفته مي‌شوند كه به ازاي هر سي‌وسه نفر يك نفر پذيرفته خواهد شد.

? سازوكار انتخاب افراد به اين‌گونه است كه ۳۰ درصد مصاحبه و ۷۰ درصد آزمون در پذيرش افراد تأثيرگذار خواهد بود كه افراد قبول‌شده براي احراز شرايط استخدام به‌گزينش معرفي مي‌شوند.

? تنها راه استخدام پيماني و رسمي آزمون‌هاي استخدامي است،ما در پاييز نيز آزمون ديگري داريم كه ۱۴ هزار و نفر در آن پذيرفته مي‌شوند و ۴ هزار نفر نيز توسط دستگاه‌هاي ذيصلاح همچون وزارت نفت بر اساس مقررات خاص استخدام 

منبع: سایت سازمان اداری و استخدامی کشور

خبر مورخ 2 شهریور 1396

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: با برگزاری 2 آزمون استخدامی، امسال 30 هزار نیروی جدید جذب سازمان‌ها و نهادهای دولتی خواهند شد.

به گزارش ایرنا، جمشید انصاری روز پنجشنبه در حاشیه افتتاح چند طرح عمرانی و اقتصادی در کهگیلویه و بویراحمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این تعداد نیروی جدید طی 2 مرحله برگزاری آزمون استخدامی جذب خواهند شد.

وی بیان کرد: در آزمون نخست که روز جمعه سوم شهریور برگزار می شود حدود 15 هزار نفر و در آزمون دیگر نیز که در پاییزبرگزار خواهد شد حدود15 هزار نفردیگر جذب نهادهای دولتی شوند.

** وجود سه میلیون بیکار در کشور

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور همچنین گفت: بر اساس برآوردهای انجام‌شده از جمعیت فعال کشور هم‌اینک حدود 26 میلیون نفر است.

انصاری تصریح کرد: ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که حدود 12 درصد از این جمعیت معادل سه میلیون تن از آنها بیکار هستند.

وی یادآور شد: کمتر از 15 درصد افراد شاغل در کشور در دستگاه‌های دولتی شاغل هستند و بیش از 85 درصد از آنها در بخش‌های دیگر اقتصادی فعالند.

**هدفگذاری برای تحقق 950 هزار فرصت شغلی 

معاون رئیس‌جمهوری، با بیان اینکه هدف‌گذاری اصلی دولت تحقق 950 هزار فرصت شغلی در طول هرسال برنامه ششم توسعه است گفت: راهبرد مهم در این راستا جلوگیری از افزایش تعداد بیکاران در کشور است.

وی رفع معضل بیکاری و موضوع اشتغال را از مسائل اساسی کشور و دغدغه جدی رهبر انقلاب، دولت و شخص رئیس‌جمهوری دانست و گفت: عزم راسخ برای تحقق این مهم در دولت دوازدهم و در میان همه ارکان نظام به وجود آمده است.

انصاری ابراز داشت: طرح کارورزی و نام‌نویسی دانش‌آموختگان دانشگاهی که اجرای آن هم‌اینک در سه استان به‌صورت آزمونه ( پایلوت) آغاز شده یکی از راهبردهای مهم دولت برای کاهش معضل بیکاری است.

وی گفت: فعال کردن بنگاه‌های اقتصادی در قالب اقتصاد مقاومتی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین حمایت جدی از بخش خصوصی و فعالان اقتصادی از دیگر راهبردهای مهم دولت برای جلوگیری از افزایش نرخ بیکاران در کشور است.

معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور به‌منظور افتتاح و کلنگ زنی طرح‌های عمرانی و اقتصادی هفته دولت و شرکت در جشنواره شهید رجایی و تجلیل از دستگاه‌های برتر به یاسوج سفر کرده است.

در این سفر 71 طرح عمرانی و اقتصادی شهرستان بویراحمد با یک هزار و 370 میلیارد ریال اعتبار افتتاح یا کلنگ زنی شد.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
شرایط و قوانین.
 • وحیده

  با این چیزایی که گفتن آدم افسردگی میگیره یعنی نخونیم برا آزمون فایده ای نداره خوبم ک قبول شیم سرکار نمیزارنمون باید منتظر خبرشون باشیم چند سال . ون

  یکشنبه, Jan 7 2018 2:44:32pm
 • ریحانه

  سال گذشته آزمون استخدامی به عنوان آموزگاراستثنایی بارشته کارشناسی ارشدکودکان استثنایی قبول شدم مصاحبه ومعاینم رفتم گفتن خبرت میکنیم بعدفهمیدم کارشناسی مشاوره بجای من آموزگاراستثنایی برداشتن الانم خدمت میکنه بخداانصاف نیس...

  پنج شنبه, Nov 30 2017 4:05:23pm
 • شایان

  وقتی ۷۵۰ نفر استان ما رو که قبلا اعلام کرده بودن کاهش دادن به ۲۹۹ نفر مشخصه دیگه

  پنج شنبه, Nov 16 2017 7:33:27am
 • بی نام

  اینا همش فقط بازیه تا جیب خودشون و خزانشون رو پر کنن همین از اینا انتظاری جز این نمیره

  پنج شنبه, Nov 16 2017 6:23:27am
 • مصطفی

  چرا از افرادی که در سال ۹۲ در مراحل استخدامی قبول شدند بکار گیری نمیکنن و هنوز میگن خبرت میکنیم

  چهارشنبه, Nov 15 2017 7:58:47pm
 • رقیه

  سلام خوده ازمون اواخرپاییز برگزار میشه یا شرایطشو میزنن؟رشته حسابداری هم ورمیدارن یا نه؟لطفا یکی ج بده

  شنبه, Nov 11 2017 1:34:46pm
 • اترک

  با سلام و درود سوال در مورد تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی کارمعین در دستگاه های اجرایی است که تعداد ی پست بلاتصدی با مدرک نیروهای فوق امکانش وجود دارد در این مورد لطفا رهنمایی فرمایید. با سپاس فراوان

  شنبه, Nov 11 2017 12:34:34pm
 • آیسا

  میراث فرهنگی استخدامی نمیگیره؟
  یه فکری هم واسه رشته های مدیریت جهانگردی بکنید

  شنبه, Nov 11 2017 6:42:24am
 • Majid

  این پنجمین ازمون فراگیر تو اذر ماه ثبت نامش شروع میشه یا خود ازمونش برگزار میشه

  جمعه, Nov 10 2017 12:33:51pm
 • مهدی

  با سلام
  آیا آموزش و پرورش هم در آزمون پنجم نیرو خواهد گرفت؟

  ا

  پنج شنبه, Oct 26 2017 7:17:59am
بارگذاری بیشتر...