1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 4.53 امتیاز(130 رای)

آگهی استخدام در شرکت‎های تابعه وزارت نفت

خبر مورخ 18 آذر 1396

زیر و بم آزمون استخدامی وزارت نفت از روز نخست تاکنون/ دیوان عدالت ا داری آزمون را موقتی لغو کرد/ برگزاری آزمون پس از اصلاحات

فریدون حسنوند در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به توقف آزمون استخدامی وزارت نفت، توسط دیوان عدالت اداری، گفت: در همان روزهای نخست انتشار دفترچه شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت از سوی کمیسیون انرژی نامه ای خطاب به وزیر نفت نوشته شد و برخی ایرادات مترتب بر این آزمون استخدامی به صورت کتبی به وزارت نفت اعلام و خواستار اعمال تغییرات در این آزمون شدیم.

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، افزود:پس از ارسال نامه وزیر نفت به کمیسیون انرژی دعوت شد و اعضای کمیسیون توضیحات وزیر را شنیدند و نمایندگان نظرات و دیدگاه های خود را درباره اعمال برخی موضوعات و تغییر برخی شرایط به زنگنه اعلام کردند، لذا پسس از این جلسه مهلت یک هفته ای برای ثبت نام در آزمون داده شد و اصلاحاتی در دفترچه ثبت نام صورت گرفت.

**اصلاح آزمون استخدامی وزارت نفت برای اشتغال چندهزار فارغ التحصیل

وی با بیان اینکه پس از این اصلاحات اولیه مجددا مذاکراتی صورت گرفت و اصلاحات بیشتری در دفترچه اعمال شد، ادامه داد:براین اساس یک فرصت 10روزه دیگر جهت حضور در آزمون به متقاضیان داده شد تا افرادی که در مهلت گذشته نمی توانستند ثبت نام کنند، با این اصلاحات بتوانند در آزمون استخدامی ثبت نام کنند، اما اعتراضات دیگری نسبت به شرایط شرکت در آزمون صورت گرفت و دانشجویان صنعت نفت معتقد بودند که در این آزمون باید سهم و استخدام آنها دیده شود.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی، در تشریح آخرین وضعیت آزمون استخدامی وزارت نفت، یادآور شد:براساس آخرین اخبار دیوان عدالت اداری به صورت موقت این آزمون را لغو کرده تا اصلاحات دیگری در شرایط ثبت نام این آزمون انجام شود، لذا کمیسیون انرژی درصدد است که با ایجاد شرایط این آزمون برگزار و فرصت اشتغال برای تعداد زیادی از فارغ التحصیلان و بیکاران جهت اشتغال چند هزار نفر فراهم شود.

**رایزنی مجلس، دیوان عدالت و وزارت نفت برای اصلاح و برگزاری آزمون

وی با بیان اینکه کمیسیون انرژی تلاش می کند تا شرایط به نحوی پیش رود که دایره استخدام در برگرفتن افراد برای ثبت نام در آزمون بیشتر شود، افزود: طی این جلسات و رایزنی ها کمیسیون انرژی به دنبال این است که آزمون به صورت کلی لغو نشود اما اشکالات باید رفع شود و سهم افراد در بحث معدل، تغییرات در بحث بومی گرایی، مسائل مرتبط با برخی دانشگاه ها، مناطق محروم و برخی اقشار به صورتی لحاظ شود که از بحث کیفی بودن افراد برای ورود به مجموعه کم نشده و همچنین حق افراد تضییع نشود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با تاکید بر اینکه توقف آزمون استخدامی وزارت نفت توسط دیوان عدالت اداری توقف موقت است، ادامه داد:این توقف بیشتر به این منظور بوده که فرصتی ایجاد شود تا در این فرصت براساس تعامل و رایزنی و بیان دیدگاه های مختلف و و در نظر گرفتن جوانب موضوع بهترین شرایط برای برگزاری آزمون استخدامی ایجاد شود.

 

رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه دیدگاه مجلس، دیوان عدالت و وزارت نفت بر اجرای قانون است، تصریح کرد: باید به سمتی حرکت کرد که این آزمون در برگیرنده همه گروه ها باشد و کمترین اشکال را داشته باشد و طبیعی است که اگر شرایط ناعادلانه در برگزاری آزمون قرار داده شود پذیرفتنی نیست، لذا امیدوارم با تعامل بین وزارت نفت مجلس و دیوان عدالت بتوان آزمون را برگزار و اشکالات احتمالی را رفع کرد./

خبر مورخ 11 آذر 1396

لغو آزمون استخدامی وزارت نفت تا اطلاع ثانوی

دیوان عدالت اداری با صدور دستوری موقت، ادامه مراحل آزمون استخدامی‌ وزارت نفت را متوقف کرد.

 

به گزارش صدا و سیما؛ گفته می شود، دلیل توقف آزمون استخدامی، شکایت فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت بوده است.

خبر مورخ 8 آذر 1396

تمدید آزمون استخدامی وزارت نفت/ شرایط شرکت در آزمون اصلاح شد

به اطلاع داوطلبان شركت در آزمون استخدامي شركت هاي تابعه وزارت نفت مي رساند، با عنايت به در دستور كار قرار گرفتن برخي تغييرات در شرايط متقاضيان،زمان ثبت نام آزمون استخدامي تا ساعت 24 روز جمعه مورخ 17/9/96 تمديد شد كه به محض دريافت مجوزهاي لازم، تغييرات متعاقباً اعلام مي گردد.

1- داوطلباني كه داراي حداقل 4 سال سابقه كار متوالي و مرتبط در صنايع نفت و ديگر صنايع مشابه بوده و مدرك تحصيلي كارشناسي خود را تا تاريخ 95/11/30 اخذ نموده باشند مجاز به ثبت نام در آزمون داوطلبان داراي حداقل 4 سال سابقه كار متوالي و مرتبط مي باشند.

رشته امتحاني " زمين شناسي " به آزمون داوطلبان داراي حداقل 4 سال سابقه كار متوالي و مرتبط اضافه گرديد (مطابق با صفحه 26 دفترچه راهنما). داوطلبان جهت اطلاع از رشته و گرايش هاي تحصيلي مجاز به ثبت نام در رشته زمين شناسي مي توانند به بخش 17 دفترچه راهنما و قسمت "رشته هاي امتحاني" سامانه ثبت نام مراجعه نمايند.

شرايط اختصاصي داوطلبان آزمون فارغ التحصيلان برتر دانشگاهها به صورت ذيل تغيير يافت كه در اين خصوص داوطلبان مي بايست به بخش 4 دفترچه راهنماي مربوطه مراجعه نمايند.

تغيير در رتبه كنكور سراسري مقطع كارشناسي دانشگاههاي دولتي از 4000 به 6000 و مقطع كارشناسي ارشد از 200 به 250

تقليل 1 نمره در شرط حداقل معدل در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد

با توجه به محدوديت ها و شرايط كاري در برخي مناطق عملياتي شركتهاي تابعه وزارت نفت شامل سكوهاي ميدان گازي پارس جنوبي،منطقه عمومي خارك، منطقه عمومي ديلم، منطقه عمومي سيري، منطقه عمومي لاوان، اشتغال بانوان در اين مناطق امكان پذير نمي باشد لذا از آن دسته از بانواني كه اين مناطق را به عنوان اولويت محل خدمت خود انتخاب نموده اند درخواست مي گردد تا پايان مهلت ثبت نام نسبت به ويرايش اطلاعات خود و انتخاب محل هاي خدمتي جديد (در صورت وجود) اقدام نمايند. شايان ذكر است در صورت عدم اصلاح محل هاي خدمتي فوق، اين انتخابها از فهرست اولويتهاي انتخاب شده داوطلب حذف خواهد شد.

با توجه به ماهيت و ويژگيهاي خاص وظايف مرتبط با رشته مهندسي دريا امكان ثبت نام بانوان در آزمون رشته امتحاني "مهندسي دريا" وجود ندارد.

فارغ التحصيلان رشته " مهندسی نفت - گرایش اکتشاف " (كدهاي 2160 و 3279) مي توانند در رشته امتحاني " زمین شناسی " نيز در آزمون فارغ التحصیلان برتر شركت نمايند.

فارغ التحصيلان رشته " مهندسي مديريت پروژه " (كدهاي 3242 و 2133) مي توانند در رشته امتحاني " مهندسي صنايع " نيز در آزمون ها شركت نمايند.

خبر مورخ 30 آبان 1396

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت

1- به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی شرکت های تابعه وزارت نفت می رساند با توجه به وقوع زلزله غرب کشور و به منظور مساعدت به داوطلبان مناطق مذکور، ثبت نام آزمون استخدامی تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ 8/۹/۹۶ تمدید گردید. بدیهی است مدت یاد شده به هیچ عنوان تمدید نمی گردد.

2- فارغ التحصيلان رشته "مهندسي مديريت پروژه" (كدهاي 3242 و 2133) مي توانند در رشته امتحاني "مهندسي صنايع" نيز در آزمون ها شركت نمايند.

خبر مورخ 24 آبان 1396

«شرکت های تابعه وزارت نفت به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و شایسته برای خدمت در بخش های مختلف صنعت نفت از محل مجوز استخدامی شماره ۱۱۶۹۲۵۱ مورخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ و نامه شماره ۱۲۳۴۵/۱۱۰/دم مورخ ۱۵ مهرماه ۱۳۹۶ سازمان اداری و استخدامی کشور، افراد دارای شرایط ذیل را به تعداد ۲۳۰۰ نفر، از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه، طب صنعتی و گزینش استخدام می نمایند؛

الف) ۱۰۵۰ نفر با حداقل ۴ سال سابقه کار مرتبط - کلیه بانوان و آقایان فارغ التحصیل در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی و محل های خدمت تعیین شده دارای سابقه کار متوالی و مرتبط حداقل ۴ سال تا تاریخ ۱۴ دی ماه ۱۳۹۶ (تاریخ شروع به‌کار ۱۴ دی ماه ۱۳۹۲ و قبل از آن) در مشاغل مورد نظر در صنایع نفت و دیگر صنایع مشابه با پرداخت حق بیمه مستمر و کامل که حائز شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون ذیربط باشند.

ب) ۱۲۵۰ نفر فارغ التحصیلان برتر دانشگاه ها - کلیه بانوان و آقایان فارغ‌التحصیل برتر دانشگاهی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های تحصیلی و محل های خدمت تعیین شده که حائز شرایط مندرج در دفترچه راهنمای آزمون ذیربط باشند.

تاريخ های مهم

 

تذکرات بسیار مهم

ثبت نام در اين آزمون صرفاً از طريق پايگاه اينترنتي http://azmoon.nioc.ir امكان پذير مي باشد وكليه اطلاع رساني هاي مربوط به فرآيند نيز فقط از طريق آن انجام خواهد شد؛ لذا داوطلبان موظفند با مراجعه مستمر به همين پايگاه در جريان آخرين اخبار مربوطه قرار گيرند.

داوطلبان استخدام پس از مطالعه كامل دفترچه راهنماي آزمون مربوطه و حصول اطمينان از احراز شرايط نسبت به پرداخت هزينه ثبت نام و تهيه كارت اعتباري اقدام نمايند. 

مسئوليت ناشي از عدم رعايت دقيق ضوابط و شرايط اعلام شده در دفترچه های راهنما و حسب شرايط، ساير قوانين و مقررات مربوطه بر عهده داوطلب خواهد بود و كليه داوطلبان مكلفند پس از حصول اطمينان از احراز شرايط مورد نياز، با آگاهي كامل نسبت به ثبت نام خود صرفاً در يكي از آزمون هاي تعيين شده اقدام نمايند. چنانچه در هريك از مراحل – حتي پس از شروع بكار- مشخص گردد داوطلبي اطلاعات خلاف واقع اعلام نموده و يا عليرغم اعلام اطلاعات واقعي، واجد شرايط بكارگيري در شركت هاي تابعه وزارت نفت نبوده است؛ موضوع استخدام وي منتفي و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم مذكور لغو و بلا اثر مي گردد.

ملاك تعيين حوزه آزمون داوطلبان، محل سكونت اعلام شده توسط آنها در سايت ثبت نام آزمون بوده كه متعاقباً در اطلاعيه توزيع كارت محل دقيق آن به كليه داوطلبان اعلام مي گردد. شايان ذكر است تغيير محل آزمون به هيچ عنوان امكان پذير نخواهد بود.

حوزه برگزاري آزمون كتبي هيچ ارتباطي با محل خدمت انتخابي داوطلبان نخواهد داشت.

دریافت دفترچه راهنما

داوطلب گرامی، فایل مربوط به دفترچه راهنمای آزمون استخدامی شرکت ملی نفت ایران را در قالب PDF از لینک های زیر دریافت نمایید.

آزمون فارغ التحصیلان دارای حداقل چهار سال سابقه کار متوالی و مرتبط

آزمون فارغ التحصیلان برتر دانشگاهها

تذکر مهم: اکیدا توصیه می گردد قبل ازثبت نام نسبت به مطالعه دقیق و کامل راهنما و همچنین تکمیل فرم پیش نویس ثبت نام اقدام نمایید.

لینک ثبت نام در آزمون

رسول رضایی- کارشناس ارشد حقوق خصوصی
این وبسایت شخصی است و با هدف به روز رسانی اطلاعات مورد علاقه و کاری و اشتراک گذاری آنها تأسیس شده است.

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

شرایط و قوانین .
  • علیرضا

   جمعش کنید بابا مسخرشو دراوردید

   شنبه, Dec 2 2017 12:36:31pm
  • نعمت

   خیلی عالیه ممنون همیشه از قانونهای مصوب اطلاع پیدا میکنیم

   سه شنبه, Nov 21 2017 1:49:15pm
  • کاترین

   پس سهمیه نخبگان چی شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا هیچ اسمی ازشون برده نشده
   پس این امتیاز نخبگی کجا به در میخوره؟؟؟؟؟؟؟
   ماها که تو بقیه دانشگاههای ایران درس خوندیم باید چیکارکنیم؟؟؟ چند ماهه به امید آگهی استخدام وزارت نفت وایسادیم، اینم نتیجش هزار تا شرایط گذاشتن
   کلا یعنی کسی شرکت نکنه دیگه

   سه شنبه, Nov 21 2017 9:23:55am
  • فاضل

   عالی

   سه شنبه, Nov 21 2017 5:44:25am
  • الهام

   باسلام پس از 24 سال سابقه در شعل مرتبط منشی و ماشین نویس با مدرک دیپلم چرا جایی برای ما وجود ندارد.خواهر شهید و یک جانباز و فرزند بازنشسته صتعت نفت

   یکشنبه, Nov 19 2017 9:49:26am
  • نخبه

   لطفا پیگیری نمایید چرا در این آزمون دانش آموختگان دکتری را منع نموده اند؟ چرا برای نخبگان هیچ ظرفیتی در نظر نگرفته اند؟ با شرایط معدل و سن و مدرک طوری برنامه ریزی کرده اند که افراد مد نظر پذیرش شوند. اینگونه میخواهید از نخبگان حمایت کنید؟ تا کی این بازی را ادامه می دهید؟

   پنج شنبه, Nov 16 2017 5:10:12pm
  • میلاد

   اگه کسی چهار سال سابقه کار داشته باشه پ دیگه مرض داره بیاد اینجا شرکت کنه خب همونجا میمونه کتر میکنه . براخودتون

   چهارشنبه, Nov 15 2017 8:53:40pm
  • سلمان گودرزی

   چهار سال سابقه کار از کجا بیاریم..منی که سابقه کار ندارم از بچگی کارای عمرانی به صورت آزاد انجام دادم خیلی علمم بیشتره از کسای که فقط سابقه پیچوندن روی پروژهای الکی رو دارن

   چهارشنبه, Nov 15 2017 10:09:09am
  • انجل

   شرايطتون به دردعمتون ميخوره

   چهارشنبه, Nov 15 2017 7:11:16am
  • بهرام

   آخه اینم شد عدالت؟چرا نفراول تا سوم دانشگاه آزاد میتونه داخل آزمون ثبت نام کنه ولی یکی مث من ک نفراول دانشگاه دولتی بودم و معدلمم بالای ۱۸ هس نمیتونم ثبت نام کنم واقعا تفاوت ما درچیه؟

   سه شنبه, Nov 14 2017 8:23:55pm
  بارگذاری بیشتر...